مدیر عامل اسبق باشگاه استقلال مسجدسلیمان:
به اعتقاد من مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان نتوانسته انتظارات مردم را برآورده سازد

به اعتقاد من مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان نتوانسته انتظارات مردم را برآورده سازد

 برخلاف تیم های دیگر خوزستان، نفت مسجدسلیمان نتوانسته است چند بازیکن بومی را به فوتبال کشور معرفی کند و این در حالی ست که این شهرستان سرشار از استعداد است/ عدم شایسته سالاری، نبود مدیریت فوتبالی، سیاسی بازی، عدم همدلی و اتحاد، عدم توجه به مربیان و بازیکنان بومی باعث شد که تیم نفت به چنین شرایطی گرفتار شود

رویش زاگرس: مدیر عامل اسبق باشگاه استقلال مسجدسلیمان از وضعیت پیش آمده برای باشگاه فرهنگی ورزشی نفت مسجدسلیمان ابراز تاسف کرد و گفت: هیئت مدیره خصوصاً مدیرعامل این باشگاه باید پاسخگوی بختیاری هایی که به این تیم عشق می ورزند باشند. رضا کریمی عضو سابق شورای شهر مسجدسلیمان و مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال این شهرستان در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس عملکرد مدیرعامل باشگاه نفت را ضعیف خواند و گفت: با احترام به آقای محمد نظری به اعتقاد من ایشان هر زمانی که در این باشگاه حضور داشته  نتوانسته است انتظارات مردم را برآورده سازد و لازم است سریعاً مسئولان شهرستان از جمله نماینده و فرماندار محترم در این رابطه چاره اندیشی کنند.

وی با بیان این که بهانه هایی همچون عدم تخصیص بودجه به تیم های نفتی با توجه به مصوبه مجلس برای مردم پذیرفتنی نیست گفت: سال هاست که تیم های نفتی با این مشکل مواجه هستند این که عده ای بخواهند خود را پشت این مسئله پنهان کنند! قابل قبول نیست. کریمی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: آن هایی که حتی کمترین اطلاعاتی از فوتبال دارند می دانند که ضعف مدیریتی در این تیم بسیار مشهود است و این طبیعی ست وقتی بجز یکی دو نفر، دیگر اعضای هیئت مدیره باشگاه نفت هیچ سر رشته ای از ورزش ندارند. کریمی گفت: از وظایف هیئت مدیره درآمدزایی و جذب اسپانسر است اعضای محترم هیئت مدیره بفرمایند در سال های اخیر این تیم چقدر درآمدزایی داشته است؟

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که عملکرد مدیرعامل در انتخاب سرمربی نیز قابل قبول نیست گفت: طی دو هفته گذشته دو سرمربی برای این تیم انتخاب و پس از رسانه ای شدن این موضوع خبر انصراف آنان اعلام می شود و این نشان می دهد وضعیت در این باشگاه بسیار نابسامان است. سوالی که برای مردم پیش می اید این است قراردادهای این مربیان چگونه وصع شده است که آنان بلافاصله می توانند قرارداد خود را فسخ نمایند! و دوم چه دست های پشت پرده ای وجود دارد که این مربیان پس از عقد قرارداد فراری می شوند؟! کریمی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: متاسفانه برخلاف تیم های دیگر خوزستان، نفت مسجدسلیمان نتوانسته است چند بازیکن بومی را به فوتبال کشور معرفی کند و این در حالی ست که این شهرستان سرشار از استعداد است…

رضا کریمی در بخش پایانی سخنان خود اظهار کرد: عدم شایسته سالاری، نبود مدیریت فوتبالی، سیاسی بازی، عدم همدلی و اتحاد، عدم توجه به مربیان و بازیکنان بومی باعث شد که تیم نفت به چنین شرایطی گرفتار شود که امیدواریم هر چه سریع تر با یک مدیریت صحیح بیش مشکلات رفع تا بیش از این با احساسات هزاران هوادار نفت بختیاری در سراسر دنیا بازی نشود.

درباره نویسنده

10268مطلب نوشته است .

One Comment on “مدیر عامل اسبق باشگاه استقلال مسجدسلیمان:
به اعتقاد من مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان نتوانسته انتظارات مردم را برآورده سازد

  • صادقی wrote on ۲۵ شهریور, ۱۴۰۰, ۱۷:۱۹

    درود بر رضا کریمی عزیز مرحبا

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی