نفت ۱ – مس ۰؛ اولین پیروزی نفت با محمود فکری

نفت ۱ – مس ۰؛ اولین پیروزی نفت با محمود فکری

رویش زاگرس/یوسف خدامرادی: هفته بیست‌ویکم لیگ بیستم – استادیوم شهید بهنام محمدی/ پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ – ساعت: ۲۱
نفت مسجدسلیمان ۱ – مس رفسنجان ۰
گل: ساسان حسینی (۵۹)
داور: حسن اکرمی/ کمک داوران: محمد رضا منصوری و هادی طوسی
اخطار: ساسان حسینی (نفت) – عقیل کعبی، هومن ربیع‌زاده (مس)
بدون تماشاگر

نفت مسجدسلیمان: فرهاد کرمانشاهی، مجتبی مقتدایی، میثم تهیدست، بهروز نوروزی‌فرد، سیروان قربانی، نیما انتظاری، مهران امیری، فرید بهزادی کریمی، محمد بلبلی (۶۷- فردین رابط)، سجاد جعفری (۸۵- مسلم مجدمی) و ساسان حسینی (۶۷- محمدمهدی محبی)
سرمربی: محمود فکری

مس رفسنجان: داود نوشی‌صوفیانی، ابوالحسن جعفری، هومن ربیع‌زاده، حامد نورمحمدی، عقیل کعبی، مهدی کیانی، مهرداد رضایی (۶۸- مهرداد آوخ)، فراز امامعلی (۸۲- سجاد آشوری)، قائم اسلامی‌خواه، محسن آذرباد (۶۸- علیرضا نقی‌زاده) و محمدرضا سلیمانی
سرمربی: محمد ربیعی

خلاصه بازی
تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در شب نخست از هفته بیست‌ویکم لیگ برتر مقابل مس رفسنجان با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید.

بازیکنان دو تیم در نیمه اول ارائه‌گر یک بازی احتیاط آمیز بودند و در ۴۵ دقیقه نخست این مسابقه کمتر دست به ریسک می‌زدند. به غیر از ضربه سر عقیل کعبی که از بالای دروازه نفت به بیرون رفت و ارسال محمد بلبلی که توسط سنگربان مس مهار شد، صحنه قابل ذکر دیگری به روی دروازه‌ها ایجاد نشد تا دو تیم بدون گل راهی رختکن شوند.

در نیمه دوم سرعت بازی بیشتر شد و بازیکنان نفت مسجدسلیمان و مس کرمان با طراحی حملاتی به دنبال رسیدن به گل بودند. ابتدا نارنجی‌پوشان مس دو فرصت گلزنی را در دقایق ۵۱ و ۵۵ توسط محسن آذرباد و محمدرضا سلیمانی از دست دادند و سپس این سفیدپوشان نفت بودند که با ضربه دیدنی ساسان حسینی در دقیقه ۵۹ به گل رسیدند.

محمد ربیعی برای نجات تیمش از این شکست بیرون از خانه دست به تغییرات تهاجمی زد و محمود فکری هم تعویض‌هایی در خط میانی و حمله تیمش انجام داد تا سه امتیاز را حفظ کند. تلاش یاران مس برای جبران گل خورده تا آخرین لحظات بازی ادامه داشت که یک بار شوت سنگین یاران مس تیر عمودی دروازه نفت را لرزاند و در صحنه بعدی فرهاد کرمانشاهی سنگربان نفت با یک واکنش عالی دروازه تیمش را نجات داد تا این بازی در نهایت با نتیجه یک بر صفر به نفع تیم نفت مسجدسلیمان خاتمه پیدا کند.

این اولین برد نفت مسجدسلیمان با هدایت محمود فکری در این فصل از لیگ برتر است. اولین حضور فکری روی نیمکت نفت با تساوی بیرون از خانه مقابل سپاهان صدرنشین همراه شده بود.

شرح گل
۱-۰ (نفت): ساسان حسینی در گوشه سمت راست محوطه جریمه مس رفسنجان صاحب توپ شد و بعد از چرخش بصورت ناگهانی به توپ ضربه زد که این ضربه با اصابت به پای مدافع حریف کمانه کرد و از بالای دستان دروازه‌بان مس تبدیل به یک گل زیبا شد.

درباره نویسنده

9259مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی