شاید علی رضایی میرقائد در انتخابات از حوزه انتخابیه اهواز شرکت کند/ شایعه ای که قوت گرفت

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- از اوایل سال قشرهای مختلف مردم با حضور در دفتر کار دکتر علی رضایی از وی درخواست حضور در صحنه انتخابات را داشتند. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان به نقل از شوشان یک منبع آگاه با اعلام این خبر اظهار کرد از اوایل سال قشرهای مختلف مردم با حضور در دفتر کار دکتر علی رضایی از وی درخواست حضور در صحنه انتخابات را داشتند.

وی همچنین اعلام نمود این درخواست ها بسیار جدی و از سوی افرادی که عمدتا از نخبگان حوزوی،دانشگاهی،سیاسی،عشایر و طوایف و اصناف مختلف جامعه بودند و پس از بررسی های لازم احتمال ثبت نام و حضور ایشان در انتخابات بسیار زیاد و جدی است.

گفتنی است علی رضایی میرقائد فارغ التحصیل رشته مدیریت از دانشگاه علامه طباطبایی بوده و سوابق علمی ، پژوهشی و اجرایی زیادی داشته و آخرین سمت وی معاونت اطلاع رسانی،پژوهش و بین الملل مجمع تشخیص مصلحت نظام میباشد.

“علی رضایی” پسر دوم “محسن رضایی” است. فوق لیسانس مدیریت دارد و دانشجوی دکترای مدیریت بازرگانی در دانشگاه علامه طباطبایی است و همچنین استاد دانشگاه در واحدهای تهران شمال، رودهن و… دانشگاه آزاد می باشد. وی داماد “لیلی بروجردی” نوه امام بوده و مسلط به زبان عربی و انگلیسی است. سوابق مدیریتی رضایی حکایت از تجربه علی رغم جوانی دارد. مدیرکل ارتباطات دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام، قائم مقام معاون بین الملل دبیرخانه مجمع، رئیس هیات مدیره، صاحب امتیاز و مدیرمسئول موسسه فرهنگی هنری “ملت تابناک ما” که صاحب امتیاز سایت و روزنامه “تابناک” می باشد، نایب رئیس هیات مدیره شرکت ایران ترانسفو، قائم مقام دفتر پدرش یعنی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و … از جمله سوابق مدیریتی “علی رضایی میرقائد” است.

ارتباطات خانوادگی “علی رضایی” تنها به فرمانده سابق سپاه پاسداران محدود نمی شود. پدر همسر “علی رضایی” دکتر عبدالحسین طباطبایی، از بهترین جراحان قلب ایران و برادر صادق طباطبایی و خواهر زاده امام موسی صدر است. همسر علی رضایی” سیده هدی طباطبایی یکی از نوادگان امام (ره) است و فرزند وی محمد بنیامین رضایی تنها نتیجه امام راحل است.

نکته جالب دیگر درباره “علی رضایی” این است که وی بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران بوده است. کاپیتانی تیم امید استقلال و بازی در تیم بزرگسالان استقلال در زمان مربیگری رولند کخ، از نکات جالب در پرونده “علی رضایی” است.

در انتخابات مجلس نهم مردم شوشتر در استان خوزستان بیش از ۲۰ هزار امضا جمع کرده بودند تا از “محسن رضایی” بخواهند با کاندیداتوری “علی رضایی” از حوزه انتخاباتی آنان موافقت کند تا وی نماینده مجلس شوشتر شود اما “علی رضایی” به جهت کمک به پدر و ریاست ستاد مردمی انتخاباتی “محسن رضایی” در انتخابات ریاست جمهوری اخیر این امر را نپذیرفت.

درباره نویسنده

10268مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی