بیانیه باشگاه نفت مسجدسلیمان پس از فسخ یکطرفه سامان نریمان جهان

بیانیه باشگاه نفت مسجدسلیمان پس از فسخ یکطرفه سامان نریمان جهان

رویش زاگرس: در پی انتشار خبر فسخ یک طرفه سامان نریمان جهان باشگاه فرهنگی ورزشی نفت مسجدسلیمان با انتشار بیانیه ای نسبت به این خبر واکنش نشان داد.  به گزارش پایگاه خبری رویش در این بیانیه که نسخه ای از آن در اختیار پایگاه خبری رویش زاگرس قرار داده شده است آمده:

امروز در رسانه ها خبری منتشر شد که سامان نریمان جهان قرارداد خود را به صورت یک طرفه با باشگاه نفت مسجدسلیمان فسخ کرده است ؛ این باشگاه لازم می داند توضیحاتی در خصوص این رفتار غیرحرفه‌ای عنوان کند.

«سامان نریمان جهان در ابتدای فصل بیست و دوم فوتبال، با قراردادی یک ساله به نفت مسجدسلیمان پیوست و باشگاه هیچ گونه توافقی مبنی بر جدایی با ایشان نداشته و باشگاه نیز تاکنون نسبت به انجام تعهدات خود نسبت به این بازیکن عمل کرده است.

نریمان جهان در صورتی می توانست قرارداد خود را با باشگاه نفت مسجدسلیمان فسخ کند که پای میز مذاکره با مدیران باشگاه می‌نشست و در صورت جلب رضایت مدیران باشگاه قرارداد خود را فسخ می کرد.

باتوجه به این رفتار غیرحرفه ای نریمان جهان، باشگاه نفت مسجدسلیمان این حق را بر خود می داند که از این بازیکن و باشگاه بعدی وی ، به مراجع ذیصلاح در فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ شکایت کند.»

درباره نویسنده

11251مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی