حجت الاسلام حاجتی امام جمعه موقت اهواز :
جامعه نباید دچار ناامیدی شود؛ مسئولان منافع شخصی خود را فدای خدمت به ملت کنند

جامعه نباید دچار ناامیدی شود؛ مسئولان منافع شخصی خود را فدای خدمت به ملت کنند

رویش زاگرس: حجت الاسلام والمسلمین میراحمدرضا حاجتی در خطبه‌های نماز جمعه در مصلی مهدیه اهواز با تاکید بر این که جامعه نباید دچار ناامیدی شود گفت: مسئولان باید در میان مردم حضور پیدا کنند و منافع شخصی خود را فدای خدمت به ملت کنند.  وی افزود: کشور با مشکلات متعددی در حوزه‌های مختلف روبرو است، اما این در حالی است که عزت ملت ایران نسبت به پیش از پیروزی انقلاب اسلامی از جایگاه والا و ویژه‌ای برخوردار است.

حجت الاسلام حاجتی ادامه‌داد: از مسئولان خواسته می‌شود که با وجود مشکلات موجود در بین مردم حضور پیدا کنند و منافع شخصی خود را فدای ملت کنند. امام جمعه موقت شهر اهواز به جایگاه نظامی و دفاعی کشور اشاره‌کرد و گفت: برای حفظ عزت ملی نیرو‌های مسلح به ابتکار عمل دست زده و از منافع مردم دفاع می‌کند که نمونه آن، توقیف نفتکش یونان توسط نیروی دریایی سپاه است.

حجت الاسلام والمسلمین حاجتی اضافه‌کرد: در جریان عملیات نیروی دریایی سپاه، ناخدای کشتی یونانی از آمریکایی‌ها درخواست کمک کرد، اما ناوشکن‌های آمریکایی به خود جرات مداخله ندادند. وی بیان‌داشت: این اقتدار، ناشی از شجاعت نیرو‌های مسلح و اقتدار ملت ایران در حوزه‌های دفاعی است.

امام جمعه موقت اهواز همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به مناسک حج و همچنین اهمیت روز عرفه اشاره‌کرد و گفت: این ایام از ویژگی‌های سیاسی و اخلاقی مهمی برخوردار است که مهمترین آن ایستادگی در مقابل ظلم است. وی بیان داشت: روز عرفه متعلق به امام حسین (علیه السلام) است و برابر با اصول و افکار اعتقادی این امام شهید، باید برای تعالی و بهبود جامعه تلاش کرد.

درباره نویسنده

10677مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی