فرمانده انتظامی مسجدسلیمان خبر داد:
دستبند پلیس بر دستان سارق اموال کتابخانه عمومی در شهرستان مسجدسلیمان

دستبند پلیس بر دستان سارق اموال کتابخانه عمومی در شهرستان مسجدسلیمان

رویش زاگرس: فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان از دستگیری سارق اموال کتابخانه عمومی واقع در یکی از مناطق شهرستان و کشف ۴ فقره سرقت منزل در “مسجدسلیمان” خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس حمیدرضا بهاروند” در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه از یکی از کتابخانه عمومی شهرستان” مسجدسلیمان ” سرقت اموال کتابخانه صورت پذیرفته ، موضوع به‌ صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات پلیسی و گشت زنی های هدفمند در سطح حوزه استحفاظی سارق مورد نظر را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی او را در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی در مخفیگاهش دستگیر کردند.

سرهنگ بهاروند تصریح کرد: متهم دستگیر شده پس از مواجهه با ادله پلیس و بازسازی صحنه سرقت، به بزه انتسابی و ۴ فقره سرقت از منزل اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان مسجدسلیمان با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد افزود: پلیس همواره برخورد با مخلان نظم و امنیت را با اجرای طرح های امنیت اجتماعی با جدیت در دستور کار خود قرار داده و به هیچ وجه اجازه نخواهد داد تا افرادی بخواهند امنیت و آرامش جامعه را مختل کنند.

درباره نویسنده

10981مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی