ابراهیم بهرامی شهردار مسجدسلیمان شد

ابراهیم بهرامی شهردار مسجدسلیمان شد

رویش زاگرس: شهردار مسجدسلیمان انتخاب شد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس، در نشست شورای شهر مسجدسلیمان با موضوع انتخاب شهردار، مهندس ابراهیم بهرامی با ۵ رای موافق یک رای ممتنع به عنوان شهردار منتخب اعضای شورای شهر معرفی شد. ضمن آن که محسن پیرعباسی  در این جلسه غایب بود. ابراهیم بهرامی دارای مدرک کارشناسی عمران و کارشناس ارشد مهندسی و مدیریت منابع آب می باشد.

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری مسجدسلیمان، رئیس دفتر فنی شهرستان، عضو کمیته فنی شهرداری گلگیر، نماینده وزارت کشور در کمیسیون ماده ۱۰۰ شهر مسجدسلیمان و گلگیر و.. از جمله سوابق کاری ایشان می باشد.

لازم به ذکر است دو انتخاب گذشته شورای شهر مسجدسلیمان به دلایل مختلف نتوانستند تاییدیه خود را از استانداری دریافت کنند.

درباره نویسنده

10677مطلب نوشته است .

One Comment on “ابراهیم بهرامی شهردار مسجدسلیمان شد”

  • سعید wrote on ۱۱ آذر, ۱۴۰۰, ۱۳:۳۰

    از استاندار محترم خوزستان، مدیر کل میراث فرهنگی، شورای تامین شهرستان مسجدسلیمان، علی الخصوص دادستان محترم شهرستان بعنوان مدعی العموم خواهشمندم برابر ماده ۱۱۵ محاسبات عمومی فروش آثار و ابنیه تاریخی که در تملک بخش دولتی هستند، به قضیه مزایده فروش اولین باشگاه ورزشی کارگری ایران که خاطرات نوستالژی بسیاری از شهروندان و دوستداران مسجدسلیمان در آن رقم خورده ورود کنند و از این هویت فرهنگی که دارای معماری خاص از دوران شکوه شهر اولین هاست حمایت جدی بعمل آورند.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی