عضو سابق هیئت مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان:
بعضی ها با طرح موضوعاتی همچون تغییرات هیئت مدیره توسط مناطق نفتخیر صورت گرفته است می خواهند به شعور مردم توهین کنند

بعضی ها با طرح موضوعاتی همچون تغییرات هیئت مدیره توسط مناطق نفتخیر صورت گرفته است می خواهند به شعور مردم توهین کنند

رویش زاگرس: عضو سابق هیئت مدیره و سرپرست پیشین باشگاه نفت مسجدسلیمان می گوید با فرافکنی و اطلاعات اشتباه نمی توان مردم را فریب داد. دکتر حسین فرجی عضو سابق هیئت مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس گفت: اعضای هیئت مدیره سابق هر آن چه در توان داشتند طی چند سال گذشته برای خوشحالی هواداران و سربلندی تیم فوتبال نفت انجام دادند و نتایج درخشان و تاریخی این تیم نشان می دهد که که این هیئت مدیره توانست به بهترین نحو کارش را انجام بدهد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: پس از تغییرات در هیئت مدیره علیرغم فضای به وجود آمده هیج کدام از اعضای هیئت مدیره واکنشی به این مسئله نشان ندادند اما گاهی احساس می شود بعضی ها با طرح موضوعاتی همچون این تغییرات توسط مناطق نفتخیر صورت گرفته است می خواهند به شعور ما و مردم توهین کنند.

فرجی ادامه داد: مردم بهترین قضاوت کنندگان در این رابطه هستند و می دانند شرکت نفت و مناطق نفتخیز جنوب نقشی در این جابجایی نداشته و این تصمیمات از عهده آنان خارج و تنها مسائل پشت پرده سیاسی و فشارهای مداوم، عامل این تغییر و تحولات بوده است. وی ادامه داد: در دنیا بی سابقه است مجموعه ای را که بهترین نتایج تاریخ را کسب کرده به نوعی که در زمان مدیریت آنان یک تیم شهرستانی توانسته است جز چهار تیم برتر جام حذفی شود و رتبه هشتم در لیگ برتر را در میان تیم های متمول کشور بدست آورد را عزل کنند. این هم غیر حرفه ای و هم نشان داد مسائل غیر ورزشی در تصمیم گیری ها دخیل بوده است.

دکتر فرجی در بخش پایانی سخنان خود خطاب به هوادارن نفت گفت: نفت بختیاری از معدود تیم هایی ست که در سراسر ایران و جهان هوادار دارد امیدوارم حمایت ها از تیم ادامه داشته باشد و هیئت مدیره جدید بتواند نتایج درخشان تری نسبت به سال گذشته کسب کند چرا که هدف ما خوشحالی بختیاری ها و مردم مسجدسلیمان است که سال هاست دلخوشی جوانان آن همین تیم نفت می باشد…

درباره نویسنده

9111مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی