مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان
توافق با یک خیر مدرسه‌ساز برای تکمیل چند پروژه در مسجدسلیمان

توافق با یک خیر مدرسه‌ساز برای تکمیل چند پروژه در مسجدسلیمان

رویش زاگرس: مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان با اشاره به توافق با یک خیر مدرسه‌ساز برای تکمیل چند پروژه در مسجدسلیمان گفت: با توجه به این که تکمیل پروژه‌های آموزشی از طریق اعتبارات دولتی، ممکن است زمان‌بر باشد، از خیرین مدرسه‌ساز برای سرعت بخشیدن به تکمیل پروژه‌ها کمک می‌گیریم. در این راستا با یک خیر مدرسه‌ساز خوزستانی توافق کردیم تا در انجام مدارسی که از زلزله مسجدسلیمان آسیب دیدند با ما همکاری کند. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس علی قربانی ادامه داد:

در واقع مدارسی که در زلزله مسجدسلیمان دچار آسیب شدند سه بخش هستند؛ حدود ۵۰ مدرسه نیاز به تعمیرات داشتند که در مهر سال قبل تکمیل شدند، حدود چهار مدرسه دیگر از مدارس، آسیب بیشتری دیده بودند و نیاز به مقاوم‌سازی داشتند که ۲ مدرسه از این تعداد تکمیل شدند و مابقی مهر سال جاری به بهره‌برداری می‌رسند.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان با بیان این که امیدواریم در مهر سال جاری و سال آینده بتوانیم مدارس آسیب دیده از زلزله و در حال ساخت مسجدسلیمان را تکمیل کنیم، گفت: همچنین یک مدرسه دوازده کلاسه با کمک خیرین، یک مدرسه توسط راه و شهرسازی و دو مدرسه دوازده و پانزده کلاسه توسط وزارت نفت در حال ساخت هستند.

درباره نویسنده

9551مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی