دیدار فرمانده و کارکنان سپاه شهرستان مسجدسلیمان با حجت الاسلام امینی

دیدار فرمانده و کارکنان سپاه شهرستان مسجدسلیمان با حجت الاسلام امینی

یکی از خصوصیات ارزشمند حاج اقا امینی مبارزه با فساد مالی و اداری در شهرستان است که همین خصوصیت موجب شدبرخی اتهامات ناروا توسط افرادی که به نوعی منافع آن ها به مخاطره افتاده بود در شبکه های اجتماعی علیه ایشان صورت گیرد.

 

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- سرهنگ رحیمی حسینی فرمانده و کارکنان سپاه شهرستان مسجدسلیمان با حجت الاسلام امینی امام جمعه مسجدسلیمان دیدار کردند. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان سرهنگ رحیمی حسینی ضمن تسلیت ایام محرم و اربعین حسینی  از زحمات چندین ساله امام جمعه مسجدسلیمان تشکر کرد.
سرهنگ حسینی در ادامه سخنان خود اظهار کرد: یکی از خصوصیات ارزشمند حاج اقا امینی مبارزه با فساد مالی و اداری در شهرستان است که همین خصوصیت موجب شدبرخی اتهامات ناروا توسط افرادی که به نوعی منافع آن ها به مخاطره افتاده بود در شبکه های اجتماعی علیه ایشان صورت گیرد.
فرمانده سپاه مسجدسلیمان افزود: از آنجا که از نزدیک شاهد فعالیت های بی نظیر امام جمعه محترم در زمینه پیگیری های شبانه روزی و دلسوزانه مشکلات و معظلات شهرستان بوده و هستیم و شائبه ای در این امور نیست لذا حمایت قاطع خود را از ایشان اعلام می نماییم…

در ادامه این جلسه حجت الاسلام امینی ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین در ارتباط با تهمت های منتشر شده در فضای مجازی گفت: نکته ای که برایم جالب بود در خصوص (خانه میلیاردی در کیانپارس) که یاد خاطره ایی افتادم که سال ها پیش، چند مدیر یک اداره در همین شهر، یازده میلیارد تومان پول بیت المال را در حساب شخصی شان واریز کردند و قرار بود با این پول ها در کیانپارس برج بسازند! که به لطف خداوند جلوی این افراد گرفته شد. یا  ساخت مسجد جنب ورزشگاه شهید بهنام محمدی را می گویند بساز بفروشی که این مسائل نشان می دهد عده ای تنها با هدف تخریب به نشر چنین اکاذیبی پرداختند… امام جمعه مسجدسلیمان  در پایان ضمن تشکر از فرمانده سپاه و کارکنان سپاه شهرستان اظهار داشتند: این گونه حملات و اعمالِ سخیفانه؛ نمی تواند جلوی اینجانب را در حمایت از حقوق مردمم، شهرم،ایران و انقلاب اسلامی باز دارد.

درباره نویسنده

9551مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی