در جلسه شورای آموزش و پرورش شهر گلگیر عنوان شد:
بخشدار گلگیر: اول مهر امسال شاهد شنیدن صدای زنگ دبیرستان در شهر زیبای گلگیر خواهیم بود تا آرزوی دیرینه مردم محقق گردد

بخشدار گلگیر: اول مهر امسال شاهد شنیدن صدای زنگ دبیرستان در شهر زیبای گلگیر خواهیم بود تا آرزوی دیرینه مردم محقق گردد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان-جلسه شورای آموزش و پرورش شهر گلگیر برگزار شد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان بیژن قنبری بخشدار و رئیس شورای آموزش و پرورش گلگیر، ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) بخشی از تلاش های انجام شده جهت بازگشایی دبیرستان در شهر گلگیر را تشریح و از همه ی اعضای حاضر درخواست نمود با تلاش، همکاری و همدلی در اول مهرماه آرزوی دیرینه مردم این منطقه محقق گردد و شاهد شنیدن صدای زنگ دبیرستان در شهر زیبای گلگیر باشیم. قنبری ادامه داد: بی شک تلاش های آقای ظاهری نماینده پرتلاش شهرستان مسجدسلیمان در نحقق این مهم نقش تاثیر گذاری داشته است که از ایشان کمال تشکر و سپاسگزاری را داریم…

هوشنگ فردیپور معاونت آموزش و پرورش شهرستان مسجدسلیمان نیز در سخنانی از توافقات حاصل شده در این ارتباط سخن گفت و اعلام کرد: کدهای لازم جهت تشکیل مقطع دبیرستان در رشته علوم انسانی کسب و در صورتی که آمار دانش آموزان به حد ده نفر دختر و یا ده نفر پسر در شهر گلگیر برسد شاهد این مهم خواهیم بود. وی ادامه داد: جهت کادر آموزشی جای نگرانی نیست و از نیروههای مجرب و بومی استفاده خواهیم کرد.

در پایان این جلسه رامین اسدی عضو شورای اسلامی شهر گلگیر ضمن تشکر و قدردانی از تلاش های انجام شده اظهار امیدواری کرد: در رایزنی با دهیاران روستاهای اطراف و با همکاری خانواده های ساکن شهر گلگیر که سال جاری تحصیلی پیش رو فرزندان شان وارد مقطع تحصیلی دبیرستان می گردند، ان شالله امسال شاهد طنین زنگ دبیرستان در دامن کوه آسماری باشیم.

لازم به ذکر است در این جلسه حکمت نژاد ریاست امور آموزش عشایر، خانم رضایی نماینده شبکه بهداشت و سلامت ، شالویی ریاست اداره محیط زیست شهرستان مسجدسلیمان ، خدادادیان مشاور فرماندار در حوزه محیط زیست به همراه شهردار شهر گلگیر و تعدادی از معتمدین محلی بیانات و پیشنهاداتی را ارایه و مطرح نمودند.

درباره نویسنده

9216مطلب نوشته است .

One Comment on “در جلسه شورای آموزش و پرورش شهر گلگیر عنوان شد:
بخشدار گلگیر: اول مهر امسال شاهد شنیدن صدای زنگ دبیرستان در شهر زیبای گلگیر خواهیم بود تا آرزوی دیرینه مردم محقق گردد

  • فرشاد خدادادیان wrote on ۲۰ شهریور, ۱۳۹۷, ۱۸:۱۸

    با توجه به شرایط سنی بسیار حساس ( از نظر شکل گیری شخصیت فردی و فرهنگی) دانش آموزان در مقطع دبیرستان  ، حضور در کانون خانواده بسیار مهم میباشد ، افتتاح و دایر نمودن مقطع آموزشی دبیرستان باعث میگردد تا این دانش آموزان عزیز جهت ادامه تحصیل نیازی دیگر به جدایی از خانواده نداشته باشند و همچنین از هزینه های اقتصادی مازاد و تحمیلی به خانواده ها جلوگیری خواهد نمود

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی