نشست هیئت مدیره انجمن خبرنگاران و مطبوعات مسجدسلیمان با شهردار مسجدسلیمان +تصاویر

نشست هیئت مدیره انجمن خبرنگاران و مطبوعات مسجدسلیمان با شهردار مسجدسلیمان  +تصاویر

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- هیئت مدیره انجمن خبرنگاران و مطبوعات مسجدسلیمان در جلسه ای با شهام سلیمانی شهردار مسجدسلیمان به بیان مشکلات و معضلات شهرستان از جمله زمین خواری، رشد قارچی دکه ها در چند سال اخیر، آموزش کارکنان، استفاده بهینه و کارشناسی شده از نیروهای شهرداری، ایجاد وفاق و همدلی و نگاه یکسان به همه ی اعضای شورای شهر، توجه کارشناسی به مناطق کمتر توسعه یافته با حفظ اولویت این مناطق و… پرداختند. همچنین به صورت مختصر راهکارهایی برای حل این مشکلات ارائه دادند.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان در این جلسه که رضا نجفیان یکی از اعضای شورای شهر نیز حضور داشت، شهردار مسجدسلیمان با تقدیر از هیئت مدیره انجمن خبرنگاران و مطبوعات مسجدسلیمان گفت:

 انتظار ما از اهالی رسانه به عنوان فرهیختگان جامعه همین است که مطالبات، پیشنهادات و انتقادات مردم را با صراحت به شهرداری رسانده و البته در کنار آن، خدمات انجام شده توسط مجموعه ی را نیز منعکس کنند.

سلیمانی گفت: باید به تیم بنده فرصت بدهید تا بتوانم برنامه هایم را پیاده کنم چرا که اجرای برنامه های زیرساختی زمان بر است. وی از اجرای طرح تقسیم بندی مناطق شهرستان به ۳۴ قسمت و استفرار یک نفر در هر محله برای بررسی و رفع مشکلات در آینده نزدیک خبر داد و گفت: با اجرای این طرح قطعاً مشکلات مناطق سریع تر پیگیری و رفع خواهند شد.

ایشان در ارتباط با نگاه یکسان شهردار به اعضای شورای شهر نیز گفت: همه اعضای شورای شهر چه آن هایی که به بنده رای داده یا نداده اند برای من یکسان هستند چرا که هدف و نگاه همه ما خدمت به مسجدسلیمان است و اگر نگاهی غیر از این باشد قطعاً محکوم به شکست است. ایشان ضمن استقبال از پیشنهادات و راهکارهای مطرح شده اظهار امیدواری کرد چنین نشست هایی در راستای بهبود خدمات به مردم به صورت مستمر برگزار شود…

 

درباره نویسنده

10978مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی