استاندار خوزستان:
مشکل آب شرب لالی تا دو ماه آینده حل خواهد شد/ طرح چهار بانده کردن جاده لالی به مسجدسلیمان در حال انجام است

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- استاندار خوزستان با تاکید بر این که مشکل آب شرب لالی تا دو ماه آینده حل خواهد شد، گفت: طرح چهار بانده کردن جاده لالی به مسجد سلیمان در حال انجام است. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان، غلامرضا شریعتی در حاشیه سفر روز دوشنبه ۹ مرداد ماه از شهرستان لالی و همچنین شرکت در مراسم کلنگ زنی پروژه گنجینه تاریخی صنعت نفت در مسجدسلیمان، اظهار کرد: شهرستان لالی با توجه به اقدامات صورت گرفته تاکنون تغییرات به سزایی کرده است که البته بخشی از کارها و مشکلات و معضلات مردم هنوز محقق نشده است.

وی ادامه داد: مسؤولان شهرستان باید با اهتمام بیشتری در جهت بررسی این مشکلات و پرداختن به آنها اقدام کنند و همچنین با نگاه مثبت به کارهای خوب صورت گرفته توجه ویژه داشته باشند و با تفکر مثبت امیدواری را به مردم شهرستان القا و از منفی‌گری و فقط دیدن مشکلات و کمبودها دوری کنند.

استاندار خوزستان گفت: طرح چهار بانده کردن جاده شهرستان لالی به مسجد سلیمان از جمله طرح های مهم این شهرستان است که در حال پیگیری و انجام است همچنین مسائل آب کشاورزی و راه‌های روستایی این منطقه در دست اقدام و عمل و در حال پیگیری هستند.

شریعتی عنوان کرد: طرح سد تراز از جمله مباحث بسیار قابل اهمیت و مورد مناقشه شهرستان لالی است که در همین نشست بحث‌هایی هم در ارتباط با آن صورت گرفت که در دست بررسی و مکاتبه می باشد و همچنین مشکل آب شرب شهرستان هم تا دو ماه آینده حل خواهد شد. وی  با بازدید از محل پروژه احداث گنجینه تاریخی صنعت نفت در مسجد سلیمان بیان کرد: شهرستان مسجد سلیمان از جمله اولین شهرها در صنعت نفت ایران است که باید در امر موزه و تاریخ این صنعت در مسجد سلیمان اقدامات اساسی صورت گیرد تا در این باره حقی که بر گردن ایران به نوعی پرداخت شود و بتواند در تاریخ صنعت نفت و ارائه ان به مردم ایران پیشتاز باشد.

استاندار خوزستان در پایان اظهار کرد: اعتبار پروژه گنجینه تاریخی صنعت نفت در مسجدسلیمان که در پارک موزه کارخانه نفت قرار است احداث شود، به مبلغ ۳ میلیارد تومان است که طبق تعهد پیمانکار پروژه ظرف ده ماه آینده به بهربرداری خواهد رسید.

درباره نویسنده

10399مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی