مشروح گزارش باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان از تودیع و معارفه فرماندار مسجدسلیمان
علیرضا گوروئی: یکی از نقاط قوت تیم دولت در شهرستان تدبیری بود که از همه سلایق در شهرستان استفاده شد/ حجت الاسلام امینی: شهادت می دهم در این ۱۲ سال گذشته مهندس گوروئی موفق ترین فرماندار با حفظ گرایشات سیاسی خود بوده است/ محسن قارونی: خداوند را شاکرم که فرصت خدمت در شهری را به من داده است که فرهنگ غنی بختیاری از آنجا به کشور عرضه شده است + تصاویر

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- مراسم تودیع و معارفه فرمانداران قدیم و جدید مسجدسلیمان با حضور دهقان معاون امنیتی- انتظامی استانداری خوزستان، حجت الاسلام امینی امام جمعه، مسئولین و اصحاب رسانه شهرستان برگزار شد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان در ابتدای این مراسم مهندس علیرضا گوروئی در سخنانی اظهار داشت: اگر به من بگویند مهمترین دستاورد شما در مسجدسلیمان چه بوده است خواهم گفت: ایجاد فضای همدلی در سطح شهرستان که از ورای آن به یک هم افزایی رسیدیم. وی ادامه داد: از روز اول فارغ از همه نگاههای سیاسی  دست یاری به سوی همه کسانی که در توسعه شهرستان می توانستند موثر باشند دراز کردم و یکی از نقاط قوت تیم دولت در شهرستان تدبیری بود که از همه سلیق در شهرستان استفاده شد. مهنس گوروئی ادامه داد: بنده ادعای این را ندارم که مشکلات شهرستان را حل کرده ایم اما با اطمینان می گویم جهت حل مشکلات مردم در مسیر درستی گام برداشته ایم که مهمترین آن استفاده از همه ظرفیت های نیروی انسانی بوده است که حاصل آن اجرای پروژه های پتروشیمی، آلومینیوم و فرودگاه مسجدسلیمان بوده است. وی در ادامه اظهار داشت: در بدترین شرایط اقتصادی فرودگاه مسجدسلیمان با اعتباری بالغ بر ۴۱ میلیارد تومان دارد اجرایی می شود، فاز اول آلومینیوم تا پایان امسال افتتاح خواهد شد… وی گفت: همچنین پروژه آبی کردن بخش عنر و گلگیر بالغ بر ۱۶ هزار هکتار کلید خورده است که این ها نشان می دهد مسجدسلیمان در باند توسعه قرار گرفته است.

علیرضا گوروئی در بخش پایانی سخنان خود ضمن خیر مقدم به محسن قارونی سرپرست جدید فرمانداری گفت: توصیه می کنم از همه ظرفیت های شهرستان استفاده کن خصوصا از اهالی رسانه که بخوبی می توانند بستر را برای بهتر کار کردن شما فراهم سازند.

حجت الاسلام امینی امام جمعه مسجدسلیمان سخنران بعدی این جلسه بود. وی گفت: اگر به مسجدسلیمان بگوییم شهر ام المشکلات خلاف واقع نگفته ایم. مسجدسلیمان گرفتاری هایش کم نیست. وی ادامه داد: به نظر بنده حرام است آدم در مسجدسلیمان با این همه مشکلاتی که مردمانش دارد بخواهد به مسائل حزبی و گروهی دامن بزند. نماینده ولی فقیه در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: فرمانداری که توانست امام جمعه، شورای تأمین، رسانه ها و … را اینگونه پای کار بکشاند معلوم است که کارش را خوب بلد است و این نشان از عقلانیت ایشان داشته است.

امام جمعه مسجدسلیمان گفت: شهادت می دهم در این ۱۲ سال گذشته مهندس گوروئی موفق ترین فرماندار با حفظ گرایشات سیاسی خود بوده است. وی گفت: آخرین کاری که قرار بود با ایشان انجام بدهیم بحث زمین خواری در شهرستان بوده است که دارد بیداد می کند که امیدوارم مهندس قارونی فرماندار جدید به شدت این مسئله را پیگیری و در اولویت کاری خودش قرار بدهد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان سخنران پایانی این جلسه محسن قارونی سرپرست جدید فرمانداری مسجدسلیمان بود. وی اظهار داشت: خداوند را شاکرم که فرصت خدمت در شهری را به من داده است که فرهنگ غنی بختیاری از آنجا به کشور عرضه شده است. شهری که آوازه دلاوری هایش در اذهان مردمان این مرز و بوم باقی خواهد ماند. انشالله با هدایت و راهنمایی همه عزیزان و همگرایی و همدلی همه مسئولین بتوانیم موجبات رضایت شهروندان را فراهم آوریم. وی در بخش دیگری از سخنان خود در ارتباط با سوابق اجرایی اش گفت: بنده در امور شهری و عمرانی همچنین معاونت اداری مالی استانداری خدمت کرده ام که امیدوارم با استفاده از همه ظرفیت ها بتوانیم در مسیری که مهندس گوروئی برداشته اند حرکت کنم و با کمک همه مسئولین، تشکل ها و نهادها، بهره گیری از همه افراد، گروهها و نهاده وجریانات فکری هنمچنین استفاده از شخصیت های ملی گامی جهت توسعه همه جانبه شهر برداریم.

1 copy 3 copy 4 copy 6 copy 7 copy

ERGDRG

درباره نویسنده

10981مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی