فرماندار مسجدسلیمان: پتانسیل گردشگری یکی از ظرفیت های مغفول مانده شهرستان است

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- جلسه کارگروه گردشگری مسجدسلیمان امروز در فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان در این جلسه علیرضا گورویی فرماندار اظهار داشت: هدف از این جلسه بررسی ظرفیت های گردشگری به ویژه ظرفیت های گردشگری دریاچه، سد گتوند در بخش عنبر می باشد که نیاز به یک تلاش مضاعف دارد.

گورویی با اشاره به تدوین برنامه جامع گردشگری شهرستان گفت: پتانسیل گردشگری یکی از ظرفیت های مغفول مانده شهرستان در بخش اشتغال زایی می باشد که نیازمند تدوین برنامه جامع بود که این کار را انجام دادیم و باید با جذب بخش خصوصی بتوانیم به اهداف برنامه برسیم . وی همچنین خبر از تامین اعتبار مطالعات سایت گردشگری در بخش عنبر را داد و گفت: در مذاکره ای که شمسایی مدیرعامل  سازمان آب و برق خوزستان داشتیم ایشان قول مساعد جهت دادن مجوز جهت راه اندازی سایت گردشگری و برداشت آب از دریاچه عنبر را دادند.

گوروئی همچنین گفت: به زودی مشاور مطالعات خود را در زمینه گردشگری دریاچه سد گتوند آغاز خواهد کرد، بدیهی است هرگونه مطالعه و طرح در این زمینه با رعایت ملاحظات زیست محیطی صورت خواهد گرفت.

درباره نویسنده

10981مطلب نوشته است .

One Comment on “فرماندار مسجدسلیمان: پتانسیل گردشگری یکی از ظرفیت های مغفول مانده شهرستان است”

  • زروس wrote on ۴ آذر, ۱۳۹۴, ۱۹:۵۵

    درود بر فرماندار لایق و پر تلاش شهرمان.
    انشا… که این طرح های گردشگری  هرچه زودتر اجرایی و عملیاتی شود . با توجه به هوای مناسب وکوهستانی بودن منطقه توریست و گردشگر چه درتابستان با وجود آب و دریاچه و فضای مناسب برای شنا و آب تنی و همچنین ورزش زیبای ماهیگیری و قایق سواری و ….. وچه در بهار باوجود سرسبزی و زیبایی طبیعی منطقه و هوای بهاری و همچنین مردم باشعور و فهمیده و اجتماعی و میهمان نواز مسجدسلیمان  ، با ایجاد تورهای مسافرتی ارزان و همه پسند میتوان هم مسجدسلیمانیها در شهرها و استانهای دیگر را برای گردش و تجدید خاطرات به منطقه گردشگری کشاند و هم مردم و هم استانیها و هم وطنان را جهت گردش به شهر اولینها و زادگاه نفت و دروازه مدرنیته ایران بکشانند انشا… و باعث رونق دوباره شهر شود . انشا…

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی