پسر خوب مسجدسلیمان برای فتح دیوار چین آماده می شود/ حسین عالی محمدی: پرچم بختیاری را بر فراز دیوار چین به اهتزاز در می آورم

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- حسین عالی محمدی رکوردار روپایی کشور از فتح دیوار چین در آینده ای نزدیک خبر داد. عالی محمدی در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران از این که به دلیل مصدومیت شدید نتوانست به وعده ی خود برای طی کردن مسافت نجف تا کربلا در روز اربعین عمل کند گفت: متاسفانه مدتی پیش که در حال آماده سازی در دو راهی لالی بودم به علت مصدومیت شدید نتوانستم برنامه نجف تا کربلا را در روز اربعین اجرا کنم که از این بابت از مردم که همیشه مشوق و حامی اصلی من بوده اند عذرخواهی می کنم. عالی محمدی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: انشالله قصد دارم با عبور از دیوار چین با روپایی علاوه بر ثبت یک رکورد تازه و افتخار برای کشورم ایران، نام مسجدسلیمان و بختیاری را بر بلندای دیوار چین ثبت کنم. وی گفت: در این رابطه با آقای سالمی رییس ورزش همگانی خوزستان صحبت و مجوز این کار گرفته شده است همچنیین با مسئول کمیته ثبت رکوردهای کشور نیز هماهنگی صورت گرفته است.

عالی محمدی ضمن گلایه از مسئولین شهر گفت: متاسفانه مسئولین شهر فقط وعده می دهند اما تا امروز هیچ کدام از آن ها نه به وعده های شان عمل کرده اند و نه این که در این راه کوچک ترین حمایتی از من کرده اند و هرچه حمایت بوده از طریق دوستان و به صورت شخصی انجام شده است.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان حسین عالی محمدی تنها ورزشکار در رشته همگانی مسجدسلیمان است که تاکنون چندین رکورد از جمله طی مسافت اصفهان به شاهین شهر، فتح برج میلاد (سال های ۹۲ و ۹۳ ) ,طی مسافت بین شاه عبدالعظیم تا مرقد امام خمینی(ره) و در آخرین اقدام خود به یاد شهدای مسجدسلیمان موفق شد مسافت ۱۵ کیلومتری مرز بین آسیا و اروپا را که از پل معروف بسفر می گذشت در زمان دو ساعت و بیست دقیقه با ضربات نمایشی توپ به نام مسجدسلیمان به ثبت برساند. وی سال هاست بدون اسپانسر مالی به فعالیت ورزشی خود ادامه می دهد.

index

درباره نویسنده

8574مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی