نخستین جلسه توجیهی، آموزشی ویژه مشاوران و مربیان پرورشی مدارس مسجدسلیمان برگزار شد

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- در راستای اجرایی شدن مفاد تفاهم نامه منعقده میان ادارات بهزیستی و آموزش و پرورش مسجدسلیمان در خصوص پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی، نخستین جلسه توجیهی، آموزشی ویژه مشاوران ومربیان پرورشی مدارس مسجدسلیمان در محل مرکز مشاوره نشاط (آموزش و پرورش) و با حضور خانم متقی فر (کارشناس مسئول اجرای طرح و مسئول مرکز مداخله در بحران…بهزیستی) ، لیلا منظری(مدرس ) ، لک (آموزش و پرورش) و مربیان و مشاوران مدارس برگزار شد.

در ابتدای جلسه لک ضمن خیرمقدم گویی به حاضران در جلسه بر اهمبت نقش مشاوره در مدارس تاکید کردند. سپس متقی فر در خصوص معرفی طرح و چرایی اجرای آن در مسجدسلیمان سخن گفتند. ایشان همچنین با معرفی مرکز مداخله در بحران بهزیستی ، آمادگی مرکز متبوع خود را در ارائه خدمات رایگان مشاوره به جامعه هدف مشترک دو اداره بهزیستی و آموزش وپرورش یعنی قشردانش آموز و والدبن آن ها تاکید کردند.

عضو شورای حل اختلاف) نکات آموزنده و مفیدی را در خصوص فرآیند ایجاد تنش، استرس ، اضطراب و پرخاشگری ، تبعات منفی این حالات و شیوه مقابله با آن ها به ویژه در میان قشر دانش آموز بیان کردند که مورد استقبال حاضرین در جلسه قرار گرفت.

درباره نویسنده

10978مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی