گرامیداشت ۷ مهر روز آتش نشانی و ایمنی در سازمان آتش نشانی شهرداری مسجدسلیمان

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان به نقل از روابط عمومی شهرداری مسجدسلیمان محمد زراسوندی علی پور مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی گفت: با توجه به مشخص نمودن ۷ مهرماه از طرف شورای فرهنگ عمومی کشور به پاس جان فشانی های آتش نشانان در دوران دفاع مقدس روز ۷ مهرماه را به عنوان روز آتش نشانی و خدمات ایمنی در تقویم رسمی کشور اعلام نموده که متعاقب همین روز طی دستور العملی از طرف سازمان شهرداری ها و استانداری خوزستان به منظور گرامی داشت این روز و اجرای برنامه های مربوطه ابلاغ نمود که با توجه به جدید بودن تشکیل سازمان آتش نشانی شهرداری مسجدسلیمان در حد توان برای اولین بار اقداماتی انجام پذیرفت.

زراسوندی علی پور در ادامه گفت: برگزاری مراسم تقدیر و تشکر از کارکنان و اعطای درجه به سه آتشنشان با سابقه با حضور قاسمی رئیس و کریمی عضو شورای اسلامی شهر در ساختمان ایستگاه آتش نشانی کلگه برگزار گردید. پس از مراسم کلیه پرسنل سازمان به زیارت قبور شهدای گمنام رفته و با تقدیم گل یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.

مدیر سازمان آتش نشانی شهرداری اظهار داشت: در ساعت ۱۳ پیرو هماهنگی قبلی کلیه پرسنل دیداری با حجت الاسلام امینی امام جمعه محترم شهرستان داشته که ایشان ضمن تقدیر از زحمات و خدمات کلیه کارکنان زحمتکش سازمان آتش نشانی و با اظهار خوشحالی از تشکیل این سازمان مطالبی پیرامون اهمیت نجات جان انسان ها و خدمت به مردم در راستای وظایف محوله ایراد نمود. همچنین گزارشی از نحوه تشکیل سازمان با وضعیت فعلی به ایشان ارایه گردید، زراسوندی علی پور در خاتمه گفت: در ساعت ۱۹ هفت مهر در معیت مهندس حیدری شهردار محترم از ایستگاه های عملیاتی سازمان بازدید و هدایایی به همین مناسبت توسط ایشان به کارکنان اهدا گردید.

unnamed

IMG_6451

IMG_6319

فیعت

درباره نویسنده

10207مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی