در اولین جلسه سال ۹۳ شورای اداری مسجدسلیمان چه گذشت؟

حجت الاسلام امینی: امیدوارم با تمهیداتی که دولت خواهد اندیشید آمار بیکاری شهرستان کاهش یابد./ دکتر اسماعیل جلیلی:  مردم انتظار  دارند که مسئولین بهداشت و درمان شهرستان خدمات بهتری را ارائه دهند./مهندس گورویی: استاندار خوزستان اجازه ورود خودرو برای اورژانس و شهرداری را با قیمت منطقه آزاد به مسجدسلیمان داد.

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- اولین جلسه شورای اداری سال ۹۳ شهرستان مسجدسلیمان با حضور  حجت الاسلام امینی امام  جمعه، دکتر اسماعیل جلیلی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مهندس گورویی فرماندار مسجدسلیمان  و جمعی از مسئولین شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان در ابتدای این مراسم حجت الاسلام امینی با اشاره به نرخ بیکاری در مسجدسلیمان ابراز امیدواری کرد با تلاش همه مسئولین و تمهیداتی که دولت خواهد اندیشید آمار بیکاری شهرستان کاهش یابد.

ایشان در ادامه سخنان خود به برگزاری برنامه های فرهنگی  در ایام نوروز اشاره کرد و از تمامی دست اندرکان برگزاری این برنامه ها تقدیر و تشکر نمود و گفت: دفتر امام جمعه در برگزاری برنامه های فرهنگی که به شناسایی هر چه بیشتر اسطوره ها  و شخصیت های ارزشی و ایلی می پرداخت تا آنجایی که می توانست کمک کرد… دکتر اسماعیل جلیلی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی سخنران بعدی این برنامه بود. وی گفت:

بیکاری مهم ترین دغدغه امروز  همشهریان ماست و ادامه داد: از همه دست اندرکاران و مسئولین انتظار داریم با برنامه ریزی و گذاشتن وقت در رفع این بحران تلاش کنند. ایشان همچنین از وضعیت بهداشت و درمان در شهرستان گلایه کرد و گفت: مردم انتظار  دارند که مسئولین این حوزه خدمات بهتری را ارائه دهند.

وی ابراز امیدواری کرد: اگر روح امید به زندگی در این شهرستان رونق بگیرد، می توان این نوید را داد که مسجدسلیمان در سایر زمینه ها نیز احیاءگردد… ایشان از مسئولین ادارات شهرستان خواست تا با تدوین الویت های کاری خود و نیز نیازهای اداره مطبوع در سایر بخش ها، برای جذب سرمایه ارائه فهرست و اعتبارات و باز تعریف ضرورت ها برای تخصیص بودجه ی  استانی اقدام کنند. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان  مهندس گورویی فرماندار مسجدسلیمان در ادامه ضمن تبریک به خاط صعود مقتدرانه تیم فوتبال نفت به لیگ برتر گفت: شور و نشاطی که این پیروزی در مردم به وجود آورد غیر قابل وصف است.

وی گفت: از این موقعیت نباید به سادگی گذشت و باید از این فرصت برای پیشبرد وضعیت مسجدسلیمان از نهایت بهره برداری را داشته باشیم. ایشان در بخش دیگری از سخنان خود از تشکیل کارگروهی برای پیگیری و حل معضل بیکاری و اشتغال جوانان به عنوان اصلی ترین دغدغه ی حال حاضر مردم سخن به میان آورد و گفت:

با تشکیل این کارگروه و جلسات مستمر و برنامه ریزی های انجام شده و همچنین پیگیری هایی که برای راه اندازی شرکت های پتروشیمی و آلومینیوم سازی با تلاش همه مسئولین داشته ایم امیدواریم  هر چه سریع این معضل مرتفع تا مردم دیگر دغدغه ی بیکاری فرزندان خود را نداشته باشند. فرماندار مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تشکر از مهندس مقتدایی استاندار خوزستان این مژده را داد که  استاندار خوزستان اجازه ورود خودرو برای اورژانس و شهرداری را با قیمت منطقه آزاد به مسجدسلیمان داده است

وی در بخش پایانی سخنان خود از مسئولین امر خواست با توجه با اجرای فاز دوم هدف مندی یارانه ها نظارت خود را بر بازار بیشتر کنند چرا که در غیر این صورت این مردم هستند که متضرر خواهند شد. در ادامه تعدادی از مسئولین شهرستان به ارائه گزارشی از عملکرد دستگاههای مربوطه  و مشکلات موجود ادارات تحت امر خود پرداختند.

درباره نویسنده

10189مطلب نوشته است .

۱۳ Comments on “در اولین جلسه سال ۹۳ شورای اداری مسجدسلیمان چه گذشت؟”

 • کاظمی wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۴:۱۹

  آقای نماینده محترم :تاروحیه نخبه کشی و برخورد با مدیران شایسته دراین شهر به خاطر مسائل سیاسی وجود دارد نباید امید به وجود اداراتی پویا و موفق داشت شما با کمال تاسف نتوانستید توازن را دراین شهربه وجود آورید مرادی جان تشکر

 • کارمند بهداشت wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۴:۲۷

  آقای جلیلی مدیر ضعیفی مانند دکتررحیم پور را چه کسی به جای حیدرنژاد آورد؟یادتان رفت خودتان ایشان را آوردید که با الفبای مدیریت بیگانه و دوسال رییس شبکه بهداشت بودند؟حالا هم از قلعه تل رفته اید برای این شهر بزرگ و پرمشکل مدیر آوردید؟ بعد از مشکلات بهداشتی درمانی گلایه می کنید؟این همه مشکلات نتیجه عملکرد خودتان است فرافکنی نکنید.

 • دانشجوي پيام نور wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۷:۲۵

  آقای جلیلی لطفا تلاش کنید کل استان خوزستان بتوانند از ماشین های منطقه آزاد اروند استفاده کنند. مگر خون اهوازی ها از ما رنگین تر است چرا اونا ببتونن و ما نتونیم.

 • شيراني wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۷:۳۱

  انشالله فرماندار محترم نظارت بیشتری بر عملکرد ادارات شهرستان داشته باشد خصوصا در برخورد بعضی مدیران و کارمندان با ارباب رجوع.

 • باورصاد wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۲:۰۵

  باورصاد wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۲:۰۲

  جناب جلیلی می دانید ادارات شهرما چرا ناکارامدهستند یک روز صبح تشریف ببر سه راهی لالی ببین چند ماشین دولتی که مدیران ادارات مسجدسلیمان هستند به این شهر وارد می شوند من یک روز درهمین مسیر تا بتوند شمردم ۲۱ خودرو دولتی تا ساعت ۹به طرف مسجدسلیمان می امدند افسوس خوردم وقت اداری این مدیران از ساعت ۹ شروع می شود غیربومی هستند و هزینه استهلاک و راننده و بنرین بمانند و لی متاسفانه اندک مدیران بومی شهر با نگاه قومی و سیاسی شما برخورد می شونداین نتیجه عملکرد شما است که تحمل مدیران بومی موفق اما مشکوک به عدم همسویی را ندارید…نمیدانم درس مدیریت چه خوانده اید وجود یک مدیر توانمند بومی ارزش به دهها مدیر غیر بومی دارد

 • مسجدسلیمانی wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۵:۰۷

  مهندس گورویی: استاندار خوزستان اجازه ورود خودرو برای اورژانس و شهرداری را با قیمت منطقه آزاد به مسجدسلیمان داد.

  جناب فرموندار این که گفتید برای همه شهرستانهاست نه فقط مسجدسلیمان .
  اگه راست میگین کاری کنین که تردد خودروهای سواری هم برای مردم مسجدسلیمان آزاد بشه .
  چون این حق همه مردم استان هست و این یه دلخوشی کوچک برای مردم مسجدسلیمان خواهد بود
  چرا نفت و گاز و آب و برقی که در مسجدسلیمان تولید میشه مال همه استان و کشور هست و چیزی از آن عاید مسجدسلیمان و مردمش نمیشه اما موقعیت بندری و آزاد اروند فقط مال شهرهای جنوبی باید باشه؟؟؟

 • محمد wrote on ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۱۷:۲۷

  یعنی 36روز هیچ جلسه ای برای شهر برگذارنشده ما که هروقت به ادارات میرویم میگویندمدیر جلسه اداری فرمانداری است

 • رضا wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۶:۰۸

  اقای جلیلی خود کرده را تدبیر نیست.مدیران را جنابعالی مدیریت میکنید دکترای محترم مدیریت. دو سال جز قوم گرایی.راندن نخبگان/رای دادن به کسانی که نامزد مدیر کلی فلان اداره استان بودند و غیر بختیاری و تو خود بخوان حدیث مفصل از این…../ خیالت که اسوده شد که دکتر رضایی اعلام کرده برنامه ای برای انتخابات مجلس ندارد.

 • یاسر wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۷:۰۷

  سلام
  جناب آقای رضا دقیقا متوجه باش که چه مینویسی من متعلق به همین قومی هستم که در این شهر زندگی میکند
  قبل از دکتر جلیلی خیلی ها قوم گرایی کردند آنوقت شما کجا بودی؟

 • رضا wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۷:۵۲

  سلام یاسر جان. جایی نرفته ام. شفاف بگو قبل از دکتر جلیلی یعنی کی؟ اهانت که نکردم که مواظب حرف زدنم باشم…..

 • شهني wrote on ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۸:۴۰

  دوستان عزیز دکتر جلیلی و برادران رضایی همه از افتخارات این دیار هستند. والله بختیاری را همین مسائل عقب انداخته چرا می خواهیم با ازبین بردن و تخریب یکی دیگری را بالا بکشانیم.به اعتقاد من هم دکتر جلیلی هم برادران رضایی و هم دیگر نخبگان مسجدسلیمانی آنقدر بالا هستند که کسی نمی تواند با این حرف ها آنان را تخریب کنند. پس بیایید در کنار هم برای آبادانی مسجدسلیمان تلاش کنیم و دست از این جدال ها برداریم.

 • ناشناس wrote on ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۴:۰۹

  سلام ان شالله افرادی مانند………. از رو زمین بلند بشند که اینقدر ظلم می کنن به کادر بیمارستان خدایا یعنی کسی نیست بیا جا این آدم هرچند که از اهواز پشتش پر و هواش دارند ای کاش نماینده یا فرماندار یا امام جمعه کاری بکنن بخدا معضلی بزرگی برا بهداشت و درمان شهر شده.

 • یاسر wrote on ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۳, ۴:۵۳

  آقای رضا
  وقتی تو جلیلی را متهم به قوم گرایی میکنی حتما رفتار ایشان با اهداف جنابعالی ومطامع شما در تضاد است والا ربطی نداشت بگی خیالت راحت شد از نیامدن رضایی؟
  حالا آقای رضایی بیاد یا نیاد اونم برادر ارزشمند ماست
  چرا همیشه سعی میکنید مطالبی بنویسید که روش فکر نکردید
  همه می دانند که اقوام در مسجدسلیمان جزء لاینفک مسائل هستند .تو هر وقت تونستی بی طایفه عمل کنی میتونی از مسجدسلیمان بری.قطعا میدونی که قبل از جلیلی طایفه گرایی بوده که وقت مردم را تلف کردید
  به اندازه 20 برابر همه ادوار نمایندگان گذشته تو این دوسال جلیلی به این شهر سر زده
  ومسائل را از نزدیک بررسی میکنه
  کمی چشماتو باز کن و ببین

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی