مراسم تحلیف اعضای شورای ششم شهرهای مسجدسلیمان، گلگیر و عنبر برگزار شد+ تصاویر

مراسم تحلیف اعضای شورای ششم شهرهای مسجدسلیمان، گلگیر و عنبر برگزار شد+ تصاویر

نقش شوراها در اداره امور شهر بر کسی پوشیده نیست/امیدواریم در دوره ششم شوراهای اسلامی شهری شاهد رشد و پویایی و توسعه شهرستان باشیم

رویش زاگرس: مراسم تحلیف اعضای شورای ششم شهرهای مسجدسلیمان، گلگیر و عنبر مشخص شدند. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس با حضور فرماندار مسجدسلیمان مراسم تحلیف اعضای دوره ششم شورای اسلامی شهرهای مسجدسلیمان، گلگیر و عنبر برگزار شد. دکتر محمد پاکدل در این مراسم ضمن تبریک به اعضای جدید شورای شهر گفت: اعضای جدید شورای شهر مسائل اجتماعی و جلب مشارکت مردم و سرمایه گزاران را جدی بگیرند و برای آن تلاش کنند.

وی با بیان این که نقش شوراها در اداره امور شهر بر کسی پوشیده نیست گفت: امیدواریم در دوره ششم شوراهای اسلامی شهری شاهد رشد و پویایی و توسعه شهرستان باشیم.

در ادامه سوگندنامه ششمین دوره شورای اسلامی شهر توسط اعضا قرائت شد و اعضا متعهد به حفظ امانت، انجام وظایف و خدمت به مردم شدند.

لازم به ذکر است در این مراسم روسای سنی شهرهای مسجدسلیمان، گلگیر و عنبر مشخص و مقرر گردید در اولین جلسه هیئت رئیسه معرفی گردد. بر این اساس عزیزقلی زمانپور به عنوان رئیس سنی شورای شهر مسجدسلیمان، عباس شاه منصوری شهرگلگیر و شهر عنبر نیز غلامرضا نعمت زاده انتخاب شدند.

درباره نویسنده

10268مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی