فرماندار مسجدسلیمان خبر داد:
اعتراض کاندیداهای شورای شهر مسجدسلیمان در حال بررسی و در مهلت قانونی پاسخ داده می شود

اعتراض کاندیداهای شورای شهر مسجدسلیمان در حال بررسی و در مهلت قانونی پاسخ داده می شود

رویش زاگرس: فرماندار مسجدسلیمان از بررسی اعتراض کاندیداهای شورای شهر مسجدسلیمان خبر داد. دکتر محمد پاکدل فرماندار مسجدسلیمان در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس گفت: در پی شکایت برخی نامزدهای محترم شورای شهر به نتیجه آراء خود از تاریخ ۱ تیر ۱۴۰۰ هیات های اجرایی و نظارت به دقت در حال بررسی شکایات این کاندیداهای محترم می باشند.

پاکدل افزود: طبق قانون کلیه کاندیداهای انتخابات شورای شهر که شکایتی به نتیجه انتخابات داشتند پس از انتشار اولیه اسامی منتخبان، به مدت دو روز فرصت داشتند اعتراض و شکایات خود را به هیات های اجرایی اعلام نمایند که تعدادی از کاندیداهای شورای شهر مسجدسلیمان در مهلت قانونی اعتراض خود را رسماً به فرمانداری اعلام نمودند. وی درخصوص نحوه رسیدگی به اعتراضات نیز گفت: هیات های اجرایی به همراه هیات های نظارت ظرف مدت پنج روز از تاریخ ذکر شده اعتراض نامزدها بر اساس قانون بررسی و در مهلت قانونی پاسخ داده می شود.

لازم به ذکر است حدود ۶۰ درصد مردم در شورای شهر مسجدسلیمان مشارکت داشته که بر اساس اعلام فرمانداری از میان ۱۰۶ کاندیدا آقایان محمود جعفری، علی زمانپور، محسن پیرعباسی، شهباز حیدری ،عزیز قلی زمانپور، غضبان حکمت نژاد و مهرداد حاجتی بیشترین آراء را کسب نمودند.

درباره نویسنده

9735مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی