فرماندار مسجدسلیمان:
رسیدگی به صلاحیت نامزدهای شورای شهر مسجدسلیمان در هیئت اجرایی شهرستان به پایان رسید و لیست نهایی در تاریخ ۲۱ فروردین به هیئت نظارت ارسال شده است

رسیدگی به صلاحیت نامزدهای شورای شهر مسجدسلیمان در هیئت اجرایی شهرستان به پایان رسید و لیست نهایی در تاریخ ۲۱ فروردین به هیئت نظارت ارسال شده است

رویش زاگرس: رسیدگی به صلاحیت نامزدهای شورای شهر مسجدسلیمان در هیئت اجرایی شهرستان به پایان رسید و لیست نهایی به هیئت نظارت ارسال شده است. دکتر محمد پاکدل فرماندار مسجدسلیمان در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس با اعلام این خبر افزود: بعد از رسیدگی هیات اجرایی، هیات نظارت ‌بررسی خود را در مورد صلاحیت نامزدها آغاز می‌کند. رییس هیات اجرایی انتخابات شورای شهر مسجدسلیمان بیان داشت: براساس ماده ۳۵ قانون، هیات اجرایی با ریاست فرماندار و با حضور ۸ نفر از معتمدین و ۳ عضو اداری  تشکیل می‌شود. وی ادامه داد: هیئت اجرایی شهرستان مسجدسلیمان با تلاش شبانه روزی و با در نظر گرفتن اظهار نظر مراجع ۴ گانه نتیجه بررسی ها را در تاریخ ۲۱ فروردین به هیئت نظارت ارسال نمود. رئیس شورای تامین مسجدسلیمان از شهروندان خواست از گمانه زنی ها پرهیز و اجازه دهند هیئت نظارت در آرامش کار رسیدگی را به پایان برساند.

بر اساس کلیات برنامه زمان ‌بندی انتخابات ششمین دوره‌ شوراهای اسلامی شهر، اعضای هیأت‌ نظارت موظفند در تاریخ ۸ اردیبهشت نتیجه بررسی صلاحیت‌ها را به کاندیداها اعلام کنند.

ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر روز جمعه تاریخ ۲۸ خردادماه سال جاری همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و اولین میان دوره ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میاندوره‌ای مجلس خبرگان رهبری برگزار خواهد شد.

درباره نویسنده

9259مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی