در گفتگو با فرماندار مسجدسلیمان:
ساخت فرودگاه مسجدسلیمان به کجا رسید؟

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- فرماندار مسجدسلیمان گفت:‌ به دنبال دریافت مجوز از فرماندهی کل ارتش هستیم تا بتوانیم مراحل ساخت ترمینال‌های فرودگاه مسجدسلیمان را آغاز کنیم.

علیرضا گوروئی ‌اظهار کرد: ‌در بحث ساخت ابنیه فرودگاه از جمله ترمینال‌ها با توجه به این‌که هوانیروز ایراداتی مطرح کرده بود، ‌هماهنگی‌هایی انجام‌شده تا بتوانیم عملیات ساخت ترمینال‌ها را آغاز کنیم.

وی افزود: معاونت امنیتی استان به دنبال هماهنگی با فرماندهی ارتش کشور است تا بتواند مجوز احداث ترمینال‌ها را کسب کند و به محض این‌که ایرادات مطرح‌شده برطرف شد، عملیات اجرایی ترمینال‌ها آغاز می‌شود.

گوروئی تصریح کرد: با توجه به این‌که در حال انجام هماهنگی‌ها هستیم، پس از دریافت مجوز از فرماندهی کل ارتش عملیات اجرایی ترمینال‌ها را آغاز خواهیم کرد.

وی با اشاره به اتمام و ساخت باند فرودگاه مسجدسلیمان گفت:‌ کارهای طراحی و مقدماتی برای ساخت ابنیه و ترمینال‌های فرودگاه انجام گرفته و به اتمام رسیده است و به محض دریافت مجوز مراحل ساخت آغاز خواهد شد.

فرماندار مسجدسلیمان خاطرنشان کرد: تجهیزات هواشناسی فرودگاه نیز خریداری شده و پس از اتمام مراحل ساخت ترمینال‌ها، با دریافت مجوزهای لازم از فرماندهی کل ارتش در فرودگاه نصب خواهند شد.

درباره نویسنده

10399مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی