برگزاری محفل انس با قران با حضور قاری برتر کشور در مسجدسلیمان

به گزارش باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش مسجدسلیمان، محفل انس با قرآن به مناسبت ماه مبارک رمضان و با حضور محمد امین صادقی قاری برتر کشوری، مدیریت و دیگر مسئولین اداره آموزش و پرورش و دانش آموزان مدارس قرآنی در سالن امور تربیتی شهرستان مسجدسلیمان برگزار گردید.

در این مراسم معنوی داودی معاونت پرورشی و تربیت بدنی، به بررسی نقش معنوی و هدایتگر قرآن در زندگی دنیوی و اخروی انسان پرداخت و گفت: قرآن راه و روش درست زیستن و انسان شدن را آموزش می دهد و حاوی برنامه‌ هایی است که در بر گیرنده تمام ابعاد زندگی انسان و تضمین کننده سعادت فردی و اجتماعی،دنیوی و اخروی اوست. وی در ادامه از دانش آموزان خواست قرائت قرآن و استفاده از آموزه های این کتاب آسمانی را فراموش نکنند.

در ادامه برنامه،صادقی قاری برتر کشوری به تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم پرداخت. از دیگر برنامه های این محفل می توان به قرائت قرآن توسط سلمان زمانی قاری قرآن و کارشناس فناوری این مدیریت و سخنرانی حجت السلام ورناصری نماینده امام جمعه شهرستان اشاره کرد. لازم به ذکر است شرکت کنندگان در این محفل،پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء،با حضور در باشگاه فرهنگیان و به میزبانی حوزه معاونت پرورشی و تربیت بدنی،افطار نمودند.

درباره نویسنده

10399مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی