جلسه هماهنگی ویژه بازگشایی مدارس شهرستان مسجدسلیمان

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان به نقل از روابط عمومی فرمانداری مسجدسلیمان در جلسه ای که به مناسبت بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید برگزار شد علیرضا گوروئی فرماندار مسجدسلیمان اظهار داشت: با توجه به محدود بودن امکانات آموزش و پرورش تمامی دستگاهها باید در این امر همکاری کنند تا فضای مناسب و فرح بخشی برای فرزندان مان آماده شود. مهندس گوروئی گفت:

باید تلاش کنیم بازگشایی مدارس امسال با بهترین کیفیت انجام شود و برای من مهم است که حتی یک نفر هم از تحصیل باز نماند. گوروئی با اشاره به کمبودهایی که در فضاهای آموزشی وجود دارد یادآور شد ما در شهرستان ظرفیت هایی داریم که می شود با یک برنامه ریزی صحیح از آن استفاده کرد و تا حدودی مشکلات مدارس شهرستان را برطرف نمود.

فرماندار مسجدسلیمان در ادامه از کارخانجات و شرکت ها در شهرستان خواست در این امر مهم کمک کنند تا مردم احساس تعلق خاطر به آن ها داشته باشند، مردم اگر باور کنند ما در مسیر خدمت به آن ها در حرکتیم و نیت قلبی مان رفع مشکلات آن هاست آن وقت این تعلق خاطر به وجود می آید وی در پایان با اشاره به مشکلات مدارس روستایی خواستار رسیدگی و برطرف نمودن مشکلات شان به موازات مدارس شهری شد.

درباره نویسنده

10271مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی