دادستان مسجدسلیمان خبر داد:
 یکی از عوامل قتل لیدر تیم نفت مسجدسلیمان دستگیر شد

 یکی از عوامل قتل لیدر تیم نفت مسجدسلیمان دستگیر شد

رویش زاگرس:دادستان عمومی و انقلاب مسجدسلیمان از دستگیری یکی از عوامل قتل لیدر نفت مسجدسلیمان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس رحمان بن‌سعید، گفت: بامداد چهارشنبه دهم خردادماه، یک فقره تیراندازی توسط دو نفر راکب موتورسیکلت با سر و صورت پوشیده در این شهرستان به وقوع پیوست که طی آن چهار نفر زخمی شدند و یک نفر از آنان به علت شدت جراحات وارده درگذشت.

وی افزود: باتوجه به نزاع صورت گرفته در یک شب قبل از این حادثه، دو نفر متهم دستگیر شدند که با انجام تحقیقات از آنان، عوامل اصلی این قتل شناسایی و یک نفر از آنان که راننده موتورسیکلت بود، دستگیر شد.

بن‌سعید گفت: متهم اصلی پرونده متواری است و تلاش برای شناسایی محل اختفا و دستگیری وی ادامه دارد. دادستان عمومی و انقلاب مسجدسلیمان اظهار داشت: به گفته متهم دستگیر شده، انگیزه آنان از تیراندازی، نزاع شب قبل از حادثه و انجام اقدام تلافی‌جویانه بوده و هیچ خصومت قبلی با مقتول نداشته‌اند.

بن‌سعید با بیان این که تحقیقات در این خصوص ادامه دارد، گفت: مردم استان باید بدانند ضمن این که استفاده از سلاح می‌تواند به وقایع ناخوشایند این‌چنینی ختم شود، حمل هرگونه سلاح غیرمجاز و استفاده غیرمجاز از هرگونه سلاح نیز جرم تلقی شده و در قانون برای آن مجازات در نظر گرفته شده است.

درباره نویسنده

11277مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی