امام جمعه موقت مسجدسلیمان:
در حالی که به پایان سال ۱۴۰۱ نزدیک می شویم اما وعده های مسئولین شهرستان به مردم به سرانجام نرسید

در حالی که به پایان سال ۱۴۰۱ نزدیک می شویم اما وعده های مسئولین شهرستان به مردم به سرانجام نرسید

زنده نگه داشتن یاد شهدا یک ضرورت است /در حالی که به پایان سال ۱۴۰۱ نزدیک می شویم اما وعده های مسئولین شهرستان به مردم به سرانجام نرسید/ پروژه فرودگاه، جاده میانبر، شهرک امام رضا(ع)، وضعیت فاضلاب وعده هایی ست که بلاتکلیف مانده است/ گرانی های افسار گریخته از چالش های بزرگ امروز کشورمان است و مردم و مسئولان باید در برابر آن هوشیار باشند/ مسئولان شهرستان بر بازار نظارت بیشتری داشته باشند/ مسئولان شهرداری در راستای زیبا سازی و استقبال از مهمانان نوروزی تلاششان را بیشتر کنند

رویش زاگرس: امام جمعه موقت مسجدسلیمان در خطبه های این هفته نماز جمعه مسجدسلیمان گفت: در حالی که به پایان سال ۱۴۰۱ نزدیک می شویم اما وعده های مسئولین شهرستان به مردم به سرانجام نرسید. حجت الاسلام داودی ادامه داد: پروژه فرودگاه، جاده میانبر، شهرک امام رضا(ع)،فاضلاب وعده هایی ست که بلاتکلیف مانده است. وی ادامه داد: مسئولان باید شفاف سازی کنند، بطور مثال مردم باید بدانند آیا پروژه فاضلاب در حال انجام است و یا متوقف شده است؟ علت توقف ساخت شهرک امام رضا(ع) که قرار بود به مردم زلزله زده تحویل داده شود چیست؟ جاده میانبر و فرودگاه به کجا کشیده شد؟ اگر کاری صورت گرفته است بگویند تا مردم نیز از خدمات نظام آگاه شوند در غیر این صورت علت تعطیلی پروژه ها را اعلام کنند.

 امام جمعه موقت مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک ۲۲ اسفند سالروز بزرگداشت شهدا و تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی به فرمان حضرت امام خمینی (ره) گفت: عظمت و امنیت کشور مرهون خون شهداست. وی زنده نگه داشتن یاد شهدا را یک ضرورت دانست و گفت: شهدا، با ایثارگری از همه چیز خود گذشتند و در برابر زیاده خواهی های دشمن ایستادگی کردند و امروز وظیفه ما است که نسبت به نام شهدا و خانواده شهدا حساسیت داشته باشیم. وی ادامه داد: باید فرهنگ ایثار و شهادت را به خوبی به آیندگان منتقل کنیم و همه ما و در راس آن مسئولان وظیفه داریم به مقام شامخ شهدا احترام بگذاریم. داودی با بیان این که وضعیت روشنایی در بعضی گلزارها مناسب نیست گفت: این اماکن و مکان شهدای گمنام به عنوان یکی از اماکنی که در ایام نوروز مورد بازدید گردشگران قرار خواهد گرفت باید مورد رسیدگی بیشتر مسئولان قرار بگیرد.

امام جمعه موقت مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به گرانی ها، خاطرنشان کرد: گرانی های افسار گریخته از چالش های بزرگ امروز کشورمان است و مردم و مسؤولان باید در برابر آن هوشیار باشند. وی از مسئولان استان و خصوصاً شهرستان خواست نظارت شان را بیشتر و به افراد خودسر اجازه ندهند بی محابا اجناس را به مردم چندبرابر قیمت بفروشند.

حجت الاسلام داودی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اتفاقات اخیر در مدارس کشور نیز اظهار کرد: اتفاقات اخیر حیله دشمنان بود که باید در کوتاه‌ترین زمان با شناسایی عوامل و برخورد درس‌آموز از تکرار این حوادث جلوگیری شود. وی ادامه داد: این یک خیانت بزرگ است که به فرموده رهبر معظم انقلاب عوامل آن هرگز مشمول عفو نخواهند شد…

داودی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به نزدیک شدن به ایام نوروز از مسئولان شهرستان خصوصاً شهرداری خواست در راستای زیبا سازی و استقبال از مهمانان نوروزی تلاششان را بیشتر کنند.

درباره نویسنده

10809مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی