فرصت یک ماهه دادستان مسجدسلیمان به اداره مخابرات برای ترمیم حوضچه ها و درپوش ها جهت جلوگیری از خطرات احتمالی/ مرخصی سارقان لغو شد

فرصت یک ماهه دادستان مسجدسلیمان به اداره مخابرات برای ترمیم حوضچه ها و درپوش ها جهت جلوگیری از خطرات احتمالی/ مرخصی سارقان لغو شد

رویش زاگرس: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مسجدسلیمان از فرصت یک ماهه به اداره مخابرات برای ترمیم، و بهسازی حوضچه ها و درپوش ها آن اداره جهت جلوگیری از خطرات احتمالی برای شهروندان خبر داد. رحمان بن سعید در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس با بیان این مطلب افزود: در جلسه ای با حضور مسئولان اداره مخابرات شهرستان و پلیس امنیت در دفتر دادستانی جهت رفاه حال شهروندان مقرر گردید اداره مخابرات در بازه زمانی یک ماهه نسبت به ترمیم، بهسازی و رفع نقایص موجود حوضچه های مخابرات که اعتراضات مردمی را نیز بهمراه داشت اقدام نمایند.
دکتر بن سعید در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سرقت کابل های مخابرات و قطع تلفن در برخی مناطق نیز اظهار کرد: نیروی محترم انتظامی به جد پیگیر موضوع می باشد و افرادی نیز در این ارتباط بازداشت شده اند. بن سعید گفت: بی شک با افرادی که آسایش مردم را به مخاطره بیاندازند برخورد خواهد شد وی ادامه داد: دادستانی جهت امنیت خاطر بیشتر مردم مرخصی تمامی سارقان را لغو کرده است.
دادستان مسجدسلیمان ضمن هشدار به سارقین کابلها و تجهیزات مخابراتی خاطر نشان کرد: این نوع سرقت به منزله تخریب اموال دولتی است و مجازات آن نیز حبس بوده و قابل گذشت نیز نمی باشد.

درباره نویسنده

10985مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی