در پی مخالفت مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با استعفای شهروز بهامیریان
سرپرست اداره ورزش و جوانان برای دومین بار طی سه روز گذشته رسما استعفای خود را اعلام کرد

سرپرست اداره ورزش و جوانان برای دومین بار طی سه روز گذشته رسما استعفای خود را اعلام کرد

رویش زاگرس: شهروز بهامیریان برای دومین مرتبه استعفای خود را به اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان اعلام کرد. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس در حالی که بهامیریان تنها یکروز پس از انتصاب به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان میسجدسلیمان از سمت خود استعفا داده بود و این مسئله بازتاب بسیار گسترده ای در سطح شهرستان داشت اما گویا مدیرکل ورزش خوزستان با این استعفا موافقت نکرد و صبح امروز بهامیریان برای بار دوم بصورت رسمی استعفای خود را اعلام کرد.

شهروز بهامیریان سابقه‌ معاونت این اداره را دوره های مختلف در کارنامه خود دارد. در بخشی از نامه ایشان خطاب به مدیرکل آمده است: بدینوسیله به استحضار آن مقام محترم می رساند پیرو نامه گذشته اینجانب شهروز بهامیریان بنا به دلایل شخصی از مقام خود استعفا می دهم. خواهشمندم لطف نموده و با این درخواست موافقت فرمائید و تاکید بر استعفا خود دارم…

شنیده ها حاکی از آن است علت این استعفا در نظر گرفتن یک نفر دیگر برای سمت ریاست بوده که مراحل آن در حال پیگیری ست. لازم به ذکر است از شخصی به نام طهماسبی  به عنوان گزینه ریاست ورزش و جوانان نام برده می شود. بهامیریان از کارشناسان خبره و از پرسنل با سابقه اداره ورزش وجوانان می باشد که ضمن دارا بودن تحصیلات کارشناسی ارشد تربیت بدنی و مدارک و گواهینامه های مختلف در چندین رشته ورزشی می باشد.

درباره نویسنده

11251مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی