استقلال با شکست نفت قهرمان نیم فصل شد/نفت مسجدسلیمان۰ استقلال تهران۳

استقلال با شکست نفت قهرمان نیم فصل شد/نفت مسجدسلیمان۰ استقلال تهران۳

رویش زاگرس/ یوسف خدامرای: هفته پانزدهم لیگ برتر – استادیوم شهید بهنام محمدی/ پنجشنبه ۲۳ دی ماه ۱۴۰۰ – ساعت ۱۵:۳۰

نفت مسجدسلیمان ۰ – استقلال تهران ۳

گل‌ها: امیرحسین حسین‌زاده (۱۶ و ۵۱)، کوین یامگا (۵۸) برای استقلال

داور: حمید حاج ملک/ کمک داوران: محمد راهی و حمیدرضا افشون

اخطار: محمد بلبلی، میلاد باقری، سینا خادم‌پور (نفت) – کوین یامگا (استقلال)

بدون تماشاگرنفت مسجدسلیمان: علی محسن‌زاده، علیرضا دغاغله (۷۰- محمدمهدی احمدی)، مصطفی نائیج‌پور، مجتبی لطفی (۸۳- هاتف نادری)، میلاد باقری، مجید عیدی، مسلم مجدمی (۵۸- سینا خادم‌پور)، محمد بلبلی، میثم نقی‌زاده، مهرداد هدایتیان (۸۳- مجتبی مقتدایی) و میرهادی میرجوان (۷۰- سجاد حیدری)

سرمربی: ؟

استقلال تهران: سیدحسین حسینی، محمدحسین مرادمند، سیاوش یزدانی، عارف آقاسی، مهدی مهدی‌پور، کوین یامگا، زبیر نیک‌نفس، جعفر سلمانی (۴۶- ابوالفضل جلالی)، رودی ژستد (۷۹- امیرعلی صادقی)، سبحان خاقانی (۴۶- وریا غفوری) و امیرحسین حسین‌زاده (۶۸- امین قاسمی‌نژاد)

سرمربی: فرهاد مجیدی

خلاصه بازی

تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در بازی خانگی مقابل استقلال تهران با نتیجه ۳ بر صفر شکست خورد.

بازیکنان نفت مسجدسلیمان که در غیاب فراز کمالوند گام به این میدان مهم نهاده بودند، طی ۴۵ دقیقه نخست تلاش زیادی مقابل تیم صدرنشین و بدون باخت استقلال تهران انجام دادند، اما تجربه‌ی آبی‌پوشان به جوانی تیم میزبان چربید و شاگردان مجیدی با تک گل دقیقه ۱۶ حسین‌زاده از نفت پیش افتادند. استقلالی‌ها همچنین می‌توانستند با ضربه محمدزبیر نیک‌نفس به گل دوم برسند که شوت وی بعد از برخورد به زیر تیر افقی به زمین بازگشت. بهترین بخت گلزنی زردپوشان نفت هم روی حرکت و ضربه میرهادی میرجوان خلق شد که شوت این بازیکن به بیرون رفت و ۴۵ دقیقه نخست با یک گل به نفع استقلال خاتمه یافت.

در ابتدای نیمه دوم، مهرداد هدایتیان یک فرصت عالی را برای نفت مسجدسلیمان از دست داد و لحظاتی بعد از این صحنه تیم استقلال تهران توسط حسین‌زاده گل دوم را به ثمر رساند و ۲-۰ پیش افتاد. این پایان کار نبود و استقلالی‌ها در دقیقه ۵۸ برای سومین بار دروازه میزبان را گشودند

شرح گل‌ها

۰-۱ (استقلال): مدافع نفت مسجدسلیمان توپ را به صورت ناقص دفع کرد و توپ برگشتی را امیرحسین حسین‌زاده با ضربه روی پای راست تبدیل به گل نخست مسابقه برای استقلال کرد.

۰-۲ (استقلال): پاس کوین یامگا در محوطه جریمه نفت مسجدسلیمان به امیرحسین حسین‌زاده رسید و این بازیکن با ضربه‌ای به گوشه سمت راست دروازه نفت گل دوم استقلال را به ثمر رساند.

۰-۳ (استقلال): کوین یامگا پشت مدافعان نفت مسجدسلیمان صاحب توپ شد و با ضربه‌ای آرام دروازه میزبان را گشود تا اختلاف به سه گل افزایش پیدا کند.

در حاشیه

* فراز کمالوند سرمربی نفت مسجدسلیمان که بعد از اتفاقات پایان بازی مقابل نفت آبادان در تمرینات تیمش حضور نیافت، امروز هم زردپوشان نفتی را همراهی نکرد.

* غیبت فراز کمالوند در حالی بود که مدیران باشگاه نفت مسجدسلیمان اعلام کرده‌اند این مربی هنوز به صورت رسمی از این تیم جدا نشده است.

* علی عبدالله‌زاده مدافع نفت مسجدسلیمان که بعد از بازی مقابل نفت آبادان مورد انتقاد تعدادی از لیدرهای تیمش قرار گرفته بود، امروز غایب بود.

* در شرایطی که کرار جاسم در مصاحبه‌ای اعلام کرد مصدومیتش برطرف شده است و مشکلی برای بازی مقابل استقلال ندارد در این بازی حضور نداشت.

* مجتبی لطفی، بازیکن تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان که در بازی نفت آبادان بینی‌اش دچار شکستگی شده بود در بازی امروز با محافظ صورت وارد زمین شد. پیش از شروع مسابقه مرادی، ناظر بازی محافظ صورت وی را بررسی کرد و در نهایت با تایید داور لطفی وارد ترکیب تیمش شد.

* حمید عبداللهی مربی نفت مسجدسلیمان با حضور کنار خط طولی زمین به هدایت بازیکنان این تیم مشغول بود.

درباره نویسنده

10266مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی