سرپرست اداره آموزش و پرورش شهرستان مسجدسلیمان:
زیرساخت‌های برگزاری مطلوب امتحانات نهایی در مدارس فراهم شده است

زیرساخت‌های برگزاری مطلوب امتحانات نهایی در مدارس فراهم شده است

رویش زاگرس: سرپرست اداره آموزش و پرورش شهرستان مسجدسلیمان با اشاره به ابلاغ دستورالعمل برگزاری حضوری امتحانات و آزمون‌های دانش‌آموزان در شرایط فاصله‌گذاری اجتماعی گفت:  با تمهیدات اندیشیده شده همه چیز برای برگزاری امتحانات پایه نهم و دوازدهم حضوری در این شهرستان  آماده‌سازی و پیش‌بینی شده است.

هوشنگ فردی پور در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس با اعلام این خبر افزود: به منظور پیشگیری از انتقال ویروس کرونا در هنگام برگزاری امتحانات حضوری در مدارس اقلام بهداشتی اعم از ماسک، دستکش، الکل و مواد شوینده، در اختیار دانش‌آموزان در حوزه‌های امتحانی قرار می‌گیرد. وی همچنین از بازدید مشترک مرکز بهداشت از محل برگزاری امتحانات خبر داد و گفت:.در بازدید مشترک با رئیس مرکز بهداشت از مدارس بنت الهدی، شاهد امام حسن مجتبی، پویندگان، دکتر کرمزاده میزان امادگی و رعایت پروتکل ها مورد بررسی و رضایت بخش اعلام گردید.

فردی پور در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: والدین نگران نباشند، زیرساخت‌های برگزاری مطلوب امتحانات نهایی در مدارس فراهم شده است، علاوه بر رعایت ضدعفونی مدارس با برگزاری هر امتحان و آماده کردن محیط برای امتحان بعدی، چک کردن فاصله دانش آموزان و رعایت پروتکل‌های بهداشتی نیز صورت می‌گیرد.

درباره نویسنده

10271مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی