در یک اقدام عجیب و تامل برانگیز
مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان برکنار شدند

مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان برکنار شدند

رویش زاگرس: در یک اقدام عجیب و تامل برانگیز مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان یکروز پیش از بازی با پیکان از سمت خود برکنار شدند. یک منبع مطلع در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس با اعلام این خبر افزود: به جز محمد نظری دیگر اعضای هیئت مدیره به همراه مدیرعامل این باشگاه از سمت خود عزل شدند.

این در حالی ست که این هیئت مدیره در مدت حضور خود توانستند به بهترین نحو مشکلات این باشگاه را برطرف و نفت مسجدسلیمان نیز علیرغم مشکلات عدیده مالی بهترین نتایج تاریخ خود را کسب کند.

در حالی که مردم مسجدسلیمان خاطره خوبی از مدیرعاملی محمد نظری در این باشگاه ندارند شنیده ها حاکی از آن است اعضای هیئت مدیره این باشگاه مشخص و قرار است محمد نظری نیز به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه نفت مسجدسلیمان معرفی شود.

مهران نصیریان دوست، عطالله بهادری، حسین فرجی، ابوذر شجاعی مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره نفت مسجدسلیمان بودند که زحمات بسیاری برای این باشگاه کشیدند و توانستند باعث سربلندی این باشگاه و خوشحالی هواداران شوند امیدواریم این اقدام بحث برانگیزدر حالی که در فصل جدید نتایج بسیار خوبی تا کنون کسب شده است باعث صدمه زدن به این باشگاه مردمی که هواداران بی شماری در کشور و خارج از کشور دارد نشود. جزئیات بیشتر بزودی منتشر خواهد شد…

درباره نویسنده

9111مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی