سرپرست بهداشت و درمان شهرستان مسجدسلیمان:
وضعیت مسجدسلیمان شکننده است/ مردم در کنار مسئولان بهداشتی رسالت سنگینی بر عهده دارند

وضعیت مسجدسلیمان شکننده است/ مردم در کنار مسئولان بهداشتی رسالت سنگینی بر عهده دارند

وضعیت مسجدسلیمان شکننده است/ مردم در کنار مسئولان بهداشتی رسالت سنگینی بر عهده دارند/در راستای حفظ سلامت مردم، بهتر است با همکاری خیران، نذورات ایام ماه محرم امسال در قالب بسته‌های حمایتی آماده بین محرومان و نیازمندان توزیع شود

رویش زاگرس: سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان مسجدسلیمان ضمن تبریک روز پزشک فرا رسیدن یکم شهریور ماه مصادف با روز پزشک را به پزشکان و جامعه پزشکی تبریک گفت. وی ادامه داد: کلام عاجز است از توصیف انبوه رنج و محنتی که جامعه پزشکی و پرستاران به واسطه شیوع ویروس شوم و بی‌رحم کرونا متحمل گشته اند…
دکتر شایسته شمی پور در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس همچنین ضمن تسلیت فرا رسیدن ماه محرم گفت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ایام عزاداری ماه محرم توسط مردم بسیار ضروری ست. وی ادامه داد: عزاداری ماه محرم امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا متفاوت از سال های گذشته خواهد بود و مردم در کنار مسئولان بهداشتی رسالت سنگینی بر عهده خواهند داشت.
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در راستای حفظ سلامت مردم، بهتر است با همکاری خیران، نذورات ایام ماه محرم امسال در قالب بسته‌های حمایتی آماده بین محرومان و نیازمندان توزیع شود. ایشان همچنین با اشاره به وضعیت شکننده مسجدسلیمان در بحث کرونا، بر لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی توسط مردم تاکید کرد و گفت: بهترین راه جلوگیری از شیوع ویروس کرونا رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک است در غیر این صورت وضعیت قرمز در این شهرستان همچنان ادامه خواهد داشت.
وی ادامه داد: استفاده از ماسک، رعایت فاصله گزاری اجتماعی، و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، به راحتی می‌توان خطر بیماری را در حد پایینی نگه داشت. شمی پور در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: کارشناسان بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت شهرستان با همکاری فرماندار،دادستان، نیروی انتظامی و دیگر دستگاههای متولی تشدید نظارت بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی در صنوف را در دستور کار خود قرار داده اند و به شدت با اصنافی که دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نکنند برخورد خواهد کرد.
وی ادامه داد: علاوه بر این که صاحبان اصناف و مشاغل باید دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنند، مشتریان هم باید نکات بهداشتی را رعایت و از ماسک استفاده کنند. وی در پایان از مردم درخواست کرد موارد عدم رعایت بهداشت صنوف را از طریق شماره تلفن ۱۹۰ اطلاع رسانی کنند.
لازم به ذکر است سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز امروز در گفتگو با خبرنگاران اعلام کرد: براساس آخرین گزارش اعلام شده ۱۲ شهر خوزستان وضعیت سفید، ۲ شهر زرد، چهار شهر نارنجی و ۲ شهر همچنان در وضعیت قرمز کرونا هستند که شهرهای مسجدسلیمان و آغاجاری همچنان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.

درباره نویسنده

10207مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی