با حضور استاندار خوزستان، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار مسجدسلیمان و جمعی از مسئولین:
 پروژه آبخیزداری بندسنگی، ملاتی K2 مسجدسلیمان و عملیات اجرایی ساخت کشتارگاه صنعتی در مسجدسلیمان کلنگ زنی شد + تصاویر

 پروژه آبخیزداری بندسنگی، ملاتی K2 مسجدسلیمان و عملیات اجرایی ساخت کشتارگاه صنعتی در مسجدسلیمان کلنگ زنی شد + تصاویر

رویش زاگرس: با حضورشریعتی استاندار خوزستان، علیرضا ورناصری نماینده مردم مسجدسلیمان، هفتگل، لالی و اندیکا در مجلس شورای اسلامی، محمد پاکدل فرماندار مسجدسلیمان به همراه جمعی از مدیران شهرستان پروژه آبخیزداری بندسنگی، ملاتی K2 قلعه مدرسه شهرستان مسجدسلیمان و عملیات اجرایی ساخت کشتارگاه صنعتی کلنگ زنی شد.

به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس از جمله اهداف اجرای پروژه آبخیزداری بندسنگی کاهش خطرات سیل و جلوگیری از هدر رفت روان آب ها، مدیریت جامع بر عرصه های منابع طبیعی در حوزه های آبخیز، حفاظت خاک، تقویت منابع زیرزمینی و تامین آب کشاورزی و آشامیدنی روستای اطراف است. این پروژه توسط اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با اعتبار ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان انجام می شود و پیش بینی می شود در طول سه ماه به بهره برداری برسد. مساحت حوضه بالادست در این طرح ۴ کیلومتر مربع و حجم مخزن آن در تراز حداکثر ۲۳۰۷۸۸ متر مکعب خواهد بود.

همچنین عملیات اجرایی ساخت کشتارگاه صنعتی در مسجدسلیمان نیز آغاز شد. با بهره برداری از این کشتارگاه برای ۷۰ نفر به صورت مستقیم و برای ۲۵۰ نفر به صورت غیرمستقیم فرصت شغلی ایجاد می شود. این پروژه با سرمایه گذاری ۲۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان با تسهیلات بانکی به میزان ۱۸ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان در طول ۱۲ ماه ساخته می شود.

درباره نویسنده

8574مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی