مدیر حراست شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان بیان کرد:
خبر انتقال بخشی از مجتمع پتروشیمی مسجدسلیمان به اندیمشک کذب است/ مردم به این شایعات توجه نکنند

خبر انتقال بخشی از مجتمع پتروشیمی مسجدسلیمان به اندیمشک کذب است/ مردم به این شایعات توجه نکنند

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- حسین صادقی گفت: خبر نقل و انتقال بخشی از شرکت پتروشیمی مسجدسلیمان به اندیمشک صحت ندارد.حسین صادقی مدیر حراست شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان با اشاره به انتشار خبرهایی در فضای مجازی در خصوص نقل و انتقالِ بخش مهمی از شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان به شهرستان اندیمشک، اظهار کرد: آغاز و کلنگ زنی پروژه پتروشیمی اندیمشک جداست و هیچ ارتباطی با شهرستان مسجدسلیمان ندارد، بنابراین مردم منطقه و این حوزه به چنین شایعاتی اعتنا نکنند. او گفت: در راستای اهداف اشتغالزایی دولتمردان نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین فرمایش های مقام معظم رهبری در مورد چرخ صنعتی کشور و مبارزه با فقرزدایی در منطقه، همچنان متقاضی فعال شدن دیگر فازهای این شرکت  هستیم.

مدیر حراست شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان افزود: پیگیری هایی از سوی دکتر داودی مدیرعامل پتروشیمی مسجدسلیمان در راستای راه اندازی فاز دوم این مجموعه (پتروپالایش) انجام شده است. در همین راستا در اسفند ماه ۹۷، وزرای کار و نفت طی بازدیدی از پروژه اوره و آمونیاک از پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصدی این مجتمع اظهار رضایت کردند. صادقی اضافه کرد: وزرای مربوطه در این بازدیدها قول مساعد همکاری و آغاز به کار فاز دوم پتروپالایش را دادند و در اوایل سال ۱۳۹۸ این پروژه آغاز خواهد شد.مدیر حراست شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان در پایان تصریح کرد: با راه اندازی کامل فاز های این مجتمع، بخش مهمی از بیکاری این منطقه رفع می شود.

لازم به ذکر است که مجتمع پتروشیمی مسجدسلیمان در زمینی به مساحت ۴۰۰ هکتار و در منطقه زیلایی شهرستان مسجدسلیمان، در محدوده ۱۳۰ کیلومتری شمال شرقی اهواز، ۳۰ کیلومتری شمال غربی مسجدسلیمان مجاور جاده لالی(منطقه هفت شهیدان) و ۱۱ کیلومتری جنوب رودخانه کارون قرار دارد.این پروژه در دو فاز اجرایی می شود که فاز نخست آن با اعتبار دو میلیارد دلار در حال اجرا است و با احداث و افتتاح این مجتمع برای دو هزار و ۵۰۰ نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم شغل ایجاد می شود…باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان

درباره نویسنده

9844مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی