عضو شورای شهر مسجدسلیمان: بیش از ۱۰۰ دست فروش مسجدسلیمانی ساماندهی می‌شوند

باشگاه روزنامه‌نگاران مسجدسلیمان- عضو شورای شهر مسجدسلیمان گفت: طی بازدید مسوولان ادارات مختلف از بازار مسجدسلیمان، قرار شد بیش از ۱۰۰ دست‌فروش ساماندهی و برای آن‌ها مکان‌هایی در نظر گرفته شود. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه‌نگاران مسجدسلیمان رضا کریمی گفت: در این بازار معضلاتی برای تردد شهروندان وجود دارد. همچنین مشکل سد معبر و کمبود روشنایی از دیگر مشکلات این بازار است که پیگیر رفع آن هستیم. کریمی هدف از این بازدید را مشاهده از نزدیک گره‌های کور موجود در معضل بازار دانست و اظهار کرد: نباید فقط شهردار به دنبال مشکلات این بازار باشد، همه ادارات نیاز است که با همکاری یکدیگر پیگیر حل مشکلات شهری باشند.

به گفته وی، در حال انتخاب مکان و ساماندهی دست‌فروشان هستیم که سد معبر از بین برود. عضو شورای شهر مسجدسلیمان در این خصوص عنوان کرد: برای این منظور محل‌های گاراژ قدیمی آشتیانی و سینمای قدیمی عالیپور که محل‌های تخریب شده و بلا استفاده هستند را انتخاب کردیم. کریمی ادامه داد: با گاراژ آشتیانی به توافق نرسیدیم اما در حال رایزنی با عالیپور هستیم تا بتوانیم حدود ۱۰۰ دست‌فروش را جا نمایی کنیم.

وی همچنین خاطر نشان کرد: در نظر داریم تا شهرداری با صاحب محل وارد گفتگو شود تا دست‌فروشان با شهرداری وارد قرار داد برای گرفتن محل نشوند.این عضو شورا افزود: همچنین برای چند پایه برق پشت بازارچه نمره یک که باعث ایجاد تصادفات شده نیز تصمیم‌گیری‌هایی اتخاذ شد.

درباره نویسنده

10985مطلب نوشته است .

۴ Comments on “عضو شورای شهر مسجدسلیمان: بیش از ۱۰۰ دست فروش مسجدسلیمانی ساماندهی می‌شوند”

 • احمدی wrote on ۱۲ آبان, ۱۳۹۲, ۱:۵۷

  به اعضای شورایی که راساً وارد کارهای اجرایی میشوند باید احسنت گفت و برایشان لوح تقدیر صادر کرد.

 • بابادی؛ کارشناس شهرسازی wrote on ۱۲ آبان, ۱۳۹۲, ۱۱:۳۸

  با سلام و خسته نباشید احسنت به این شورا که با فعالیت و جدیت بیشتری موضوعات و مشکلات این شهر را در دست اقدام و پیگیری قرار دادند.

 • بابادی؛ کارشناس شهرسازی wrote on ۱۳ آبان, ۱۳۹۲, ۱۹:۰۴

  با سلام خدمت اعضای محترم شورای اسلامی شهر، باید عرض کنم که در این خصوص قبلا توسط اینجانب راهکارهایی (طرح و برنامه هایی) ارائه شده بود اما متاسفانه به اجرا در نیامد حالا از شما اعضای محترم شورای شهر دوره چهارم که اینقدر بصورت جدی دارید مسائل شهر را پیگیری و نظارت مینماید خواهشمندم که در روزهای آتی گوشه ای از برنامه طرح ساماندهی یکی از بازارچه های این شهر را همراه با بخشی از راهکارهای علمی و عملی برایتان عنوان خواهم نمود که اگر مایل باشید میتوانید در شورا مطرح و در شهرداری عملی نمایید در اختیارتان با تمام جزئیات قرار خواهم داد.
  با تشکر از شما مدیریت محترم باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان / لطفادر صورت صلاحدید شورا را درمیان گذارید. برادر کوچک شما.

 • علی wrote on ۱۴ آبان, ۱۳۹۲, ۱۰:۳۸

  اولا” چه عجب که آقای رضا کریمی هم بعنوان عضو شورا ی حرفی برا ارائه جور کردند دوما” این برنامه ها فکر کنم ایده کسی دیگه بود

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی