سرمربی جدید نفت مسجدسلیمان:
وظیفه اخلاقی خود می دانستم تا آن جا که می توانم به شهر اولین ها برای خروج از بحران کمک کنم/ من و باشگاه اصلا درخصوص پول صحبت نکردیم

وظیفه اخلاقی خود می دانستم تا آن جا که می توانم به شهر اولین ها برای خروج از بحران کمک کنم/ من و باشگاه اصلا درخصوص پول صحبت نکردیم

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- سرمربی جدید تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با بیان این که من و باشگاه اصلا درخصوص پول صحبت نکردیم، گفت: همیشه احساس خوبی را از سوی مردم دریافت کرده ام و بر این اساس وظیفه اخلاقی خود می دانستم که تا آن جا که می توانم به شهر اولین ها برای خروج از بحران کمک کنم.

علیرضا مرزبان در نشست خبری پس از جلسه معارفه اش که امشب برگزار شد، اظهارکرد: این که نفت مسجدسلیمان پس از پنج بازی موفق به کسب تنها سه امتیاز شده است، نشان می دهد که این تیم نیاز به تغییر داشت و تیم در حال ورود به بحران بزرگی بود.

وی بیان کرد: پس از صحبتی که با مسوولان این باشگاه داشتم، خودم را سریعاً از آلمان به ایران رساندم و بعد هم به مسجدسلیمان آمدم. هیچ زمانی هم بحث قرارداد مطرح نبوده است و باید بگویم طی یک دقیقه تمام مسایل این چنینی را حل کردیم. از زمانی که به عنوان مربی وارد فوتبال ایران و مسجدسلیمان شدم، همیشه احساس خوبی را از سوی مردم دریافت کرده ام و بر این اساس وظیفه اخلاقی خود می دانستم که تا آن جا که می توانم به شهر اولین ها برای خروج از بحران کمک کنم.

سرمربی جدید تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان افزود: خوشبختانه با توجه به گفت و گوهایی که با مسوولان باشگاه داشتم و همچین با توجه به احساس خوب و برادرانه ای که در آن ها دیدم، حسی خوبی نیز به من منتقل شد. بحث اغضای هیات مدیره، مردم مسجدسلیمان و احساس خوب را به این مردم منتقل کردن، است و همین ها این حس را هم به من داد که چه چیزی می تواند فراتر از این باشد ک در شهری باشم که مردم به من احساس خوبی داشته باشند.

وی گفت: من و باشگاه اصلا درخصوص پول صحبت نکردیم و وظیفه قلبی ما است که کار را جلو ببریم. این که تیم نیاز به تغییرات دارد یا خیر، موضوعی است که باید بعدا درباره آن صحبت کنیم. این تیم برابر پرسپولیس بازی خوبی ارائه داد و این فرصت را دارد که در ادامه لیگ بازی های خوبی به نمایش بگذارد و نتایج خوبی را کسب کند.

مرزبان عنوان کرد: با توجه به شرایط فعلی نیاز به آرامش داریم و اگر بین مدیریت، کادر فنی، بازیکنان و هواداران اتحاد قلبی خوبی وجود داشته باشد، هیچ تیمی وارد بحران نخواهد شد و همیشه راهی است که خود را نجات دهند. به هر حال باید مشکلات تیم را بررسی کنیم و باید قدم به قدم مشکلاتی نظیر گلزنی را حل کنیم.

وی افزود: بازیکنان تیم قابلیت تغییر را دارند و می توانند به روزهای خوب خود برگردند و بازی های خوبی را به نمایش بگذارند. بازیکنان مسئولیت مستقیمی در قبال مردم دارند و ما باید همیشه برای مردم فکر کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: بازیکنان باید احساس جنگندگی داشته باشد و باید شرایط هجومی تیم را که خوب نیست، بهتر کنیم، ضمن این که تیم خیلی زود ریسک می کند و توپ های زیادی را از دست می دهد که باید این مسایل را هم حل کنیم.

وی عنوان کرد: تیم باید آرامش خود را پیدا کند و به نظرم نفت هم می توانست در بازی برابر پرسپولیس و فولاد هم برنده باشد. به هر حال این که تیم در حال حاضر سه امتیاز دارد، همه دخیل و ناراحت هستند ولی آن چه می تواند کمک اتحاد درونی مان است. مسجدسلیمان مردم پاکی دارد و می توان با آن ها زندگی کرد. آن ها به دنبال تیمی جنگنده هستند و اگر در چنین شرایطی حتی تیم شکست هم بخورد، هوادار ناراضی نیست و این چیزی است که تیم من باید یاد بگیرد.

درباره نویسنده

10409مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی