مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال آوران ورزشی و قرآنی دانش آموز مسجدسلیمان برگزار شد + تصاویر

مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال آوران ورزشی و قرآنی دانش آموز مسجدسلیمان برگزار شد + تصاویر

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- در راستای رشد و اعتلای ورزش دانش آموزی مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال آوران ورزشی و قرآنی در سالن همایش اداره آموزش و پرورش مسجدسلیمان و با حضور رییس اداره آموزش و پرورش، سرهنگ حسینی فرمانده سپاه مسجدسلیمان، سلیمانی شهردار مسجدسلیمان، جمعی از معاونین اداره آموزش و پرورش و اهالی رسانه در سالن اداره آموزش و پرورش شهرستان برگزار گردید. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان جانمراد داودی رییس اداره آموزش و پرورش ضمن تقدیر از این قهرمانان و مدال آوران گفت: امروز در عرصه آموزش و پرورش نگاه  ما نباید تنها به بحث آموزش باشد بلکه توجه به مقوله تربیت بدنی که نقطه شروع آن از آموزش و پرورش است لازمه داشتن یک جامعه سالم و متعالی می باشد.

داودی اظهار امیدواری کرد: باید نگاه مان به حوزه ورزش و سلامت مثبت باشد چرا که رسالت های اصلی آموزش و پرورش شکوفا کردن استعدادهای دانش آموزان در عرصه های مختلف به خصوص ورزش می باشد. جانمراد داودی همچنین با تقدیر از سارینا مرادی که در مسابقات عترت و نماز با حضور یک هزار و ۳۰۰ دانش آموز از سراسر کشور در مشهد برگزار شده بود و موفق به کسب مقام سوم در قسمت نهج البلاغه گردید این مهم را در سایه عنایت قرآن و اهتمام دست اندرکاران اداره آ»وزش و پرورش و معاونت پرورشی این اداره دانست.

عبدالرضا صالحی معاون ابتدایی اداره آموزش و پرورش مسجدسلیمان نیز در سخنانی اظهار کرد: نگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی به امر ورزش و جوانان نگاه ویژه ای ست به همین دلیل آموزش و پرورش مسجدسلیمان نگاه ویژه ای به ورزش و جوانان همچنین فرهنگ دارد و توانست موفقیت هایی را نیز در این حوزه کسب نماید. وی با تقدیر از اسدی رییس تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش مسجدسلیمان ابراز امیدواری کرد همچنان شاهد موفقیت های دانش آموزان در رشته های مختلف ورزشی باشیم.

لازم به ذکر است در این مراسم از آقایان:دانش خسروی، آرین قاسمی، سعید حسین پور، حسین قاسمی، مریم کاظمی راد، مریم عالیپور و آزیتا پرانداخ با لوح سپاس و هدایایی تقدیر به عمل آمد.

 

 

درباره نویسنده

9111مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی