دکتر ابراهیمی خبر داد:
افتتاح و راه اندازی سایت امحاء پسماندهای عفونی بیمارستان ۲۲بهمن نمره۲

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- با حضور علیرضا گوروئی فرماندار مسجدسلیمان، تعدادی از مسئولین و اهالی رسانه یکی از پیشرفته ترین دستگاههای بی اثر سازی زباله در بیمارستان ۲۲ بهمن مسجدسلیمان افتتاح گردید. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان دکتر شهرام ابراهیمی مدیر شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان در این ار تباط گفت: اهمیت مدیریت پسماندهای عفونی و بیمارستانی بر کسی پوشیده نیست. تکمیل حلقه بی اثرسازی زباله های آلوده به میکروب از اولویت های نظام سلامت است در این راستا شبکه بهداشت و درمان مسجدسلیمان نیز با تکمیل این پروژه که از مدت ها پیش آغازگردیده بود اما در بین مشکلات عدیده اداری فنی معطل مانده بود با پیگیری ها و رایزنی های بسیار نهایتاً به ثمر نشست و امروز شاهد راه اندازی این دستگاه می باشیم.

دکتر ابراهیمی در ادامه عنوان کرد: دستگاه نصب شده از بروزترین و پیشرفته ترین تکنولوژی برای بی اثرسازی زباله های عفونی برخوردار است. این پروژه با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال انجام و تکمیل گردید و به امید خدا از این پس موضوع پسمانده عفونی شهرستان به طریق علمی و اصولی مدیریت می شود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان در پایان افزود: شایسته است از حمایت ها و زحمات ریاست محترم دانشگاه جندی شاپور اهواز و معاون محترم درمان دانشگاه وهمچنین ازحمایت و پیگیری های نمایند محترم مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی جناب مهندس ظاهری و مسئولین محترم شهرستان از جمله فرماندار محترم و مهندس نجاتی ریاست محترم محیط زیست کمال تشکر را داشته باشم . انشالله در آینده نزدیک شاهد افتتاح پروژه های جدیدی جهت ارتقا سلامت و ارائه خدمت به همشهریان خواهیم بود.

درباره نویسنده

10978مطلب نوشته است .

One Comment on “دکتر ابراهیمی خبر داد:
افتتاح و راه اندازی سایت امحاء پسماندهای عفونی بیمارستان ۲۲بهمن نمره۲

  • محمد wrote on ۲۳ مرداد, ۱۳۹۶, ۸:۴۲

    افرین

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی