محمود فکری:
نباید با اعتبار ۲۰ ساله من بازی شود/ اتهام‌ها را موشکافانه بررسی کنند

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: ۲۰ سال است در سطح اول فوتبال ایران سالم کار کرده‌ام و نباید بی‌مورد به بازیکنی یا تیمی اتهامی زده شود.فکری در مورد شرایط تیم نفت مسجدسلیمان گفت: متاسفانه در این هفته اتفاقی افتاد که اصلا مناسب نبود. این که گفته شود گل‌هایی که دروازه‌بان تیم راه‌آهن در بازی با ما خورده؛ مشکوک است، رفتاری پسندیده و ورزشی نیست. نباید خیلی راحت با آبروی دیگران بازی کنیم و همه چیز را زیر سؤال ببریم. من از تیم آنالیزم خواسته‌ام مهارهای خوبی که دروازه‌بان راه‌آهن با نفت مسجد سلیمان داشته را هم مشخص کنند.

وی افزود: ۲۰ سال است در سطح اول فوتبال ایران سالم کار کرده‌ام. این وصله‌ها و تهمت‌ها به من نمی‌چسبد. همه من را در فوتبال می‌شناسند. اگر قصد دارند پاس رونالدینیویی بدهند و حواس‌ها را از سایر اتفاقاتی که در برخی تیم‌ها می‌افتد پرت کند نباید ما را زیر سؤال ببرند. بحث‌هایی مثل تبانی، داوری، دوپینگ، جادوگری در هفته‌های آخر باید به دقت و موشکافانه بررسی شود و اگر واقعا سند و مدرکی وجود دارد آن را ارائه کنند. نه آنکه تمرکز من و تیمم را به هم بریزند.

فکری تصریح کرد: وقتی گفته می‌شود گلر تیم راه‌آهن گل‌های مشکوکی خورده باید مشخص شود چه کسی با او تماس گرفته تا چنین کاری انجام دهد. البته من به این مسئله اعتقادی ندارم و می‌گویم نباید آبروی یک بازیکن برده شود اما وقتی به صراحت می‌گویند این دروازه‌بان راحت گل خورده و سرمربی تیم راه‌آهن هم حاضر به صحبت نیست باید مشخص شود چه کسی با گلر راه‌آهن تماس گرفته؟ آیا من سرمربی یا مدیرعامل باشگاه نفت چنین کاری کرده‌ایم؟ از این مسئله بسیار عصبانی‌ام زیرا همه می‌دانند که من سالم و پاک کار می‌کنم. اگر بر فرض بحث تبانی است باید مشخص شود طرف دوم تبانی چه کسی است  و اگر هم بحث این است که این بازیکن مشکلاتی با باشگاه راه‌آهن دارد و قصد انتقام‌گیری داشته باید مشخص شود.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با اشاره به ایجاد ابهام در مورد پیروزی‌اش مقابل راه‌آهن گفت: متاسفم که چنین مسائلی مطرح می‌شود. تیم راه‌آهن اکنون در خطر سقوط به لیگ دوم است. مگر می‌شود بازیکن این تیم بخواهد تبانی کند؟ شما به بازیکن تیم در خطر سقوط ۱۰۰ میلیون تومان هم بدهید حاضر نیست که تبانی کند زیرا در صورت سقوط تیمش این بازیکنان هستند که ضرر می‌کنند. شاید تبانی در مورد تیم‌هایی ک در خطر سقوط یا شانس قهرمانی نیستند را بتوان به نوعی قبول کرد اما تیمی که در خطر سقوط است چنین کاری نمی‌کند. من خودم از مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ می‌خواهم در هفته‌های پایانی در مورد تمام این مسائل که مطرح است موشکافانه و سخت‌گیرانه اقدام شود.

فکری در مورد این که نفت مسجدسلیمان ابقایش در لیگ یک قطعی شده، گفت: نه هنوز ۹ امتیاز دیگر در لیگ باقی مانده است و فاصله ما با تیم فجر سپاسی ۵ امتیاز است. برای اینکه خیال‌مان راحت باشد باید بازی این هفته را هم ببریم. نبرد در ته جدول بسیار حساس است و چند تیم برای سقوط نکردن تلاش می‌کنند.

وی در مورد این که فصل آینده با تیم نفت مسجدسیلمان همکاری خواهد کرد یا خیر اظهار داشت:تمام تمرکزم روی سه دیدار پایانی است. حتی پیشنهاداتی از تیم لیگ یکی هم داشته‌ام اما نمی‌خواهم در این مورد صحبت کنم تا نگویند بازارگرمی می‌کند اما از مسئولان مربوطه می‌خواهم همه چیز را به دقت و موشکافانه در هفته‌های پایانی بررسی کنند.در دیدار راه‌آهن و پارس جنوبی حرف‌هایی مطرح شد که بعد گفته شد منظورمان با شخص دیگری بوده است. نباید این گونه با آبروی افراد بازی شود.

درباره نویسنده

11251مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی