تقدیر امام جمعه مسجدسلیمان از دکتر مسعود شهبازی رییس سابق دانشگاه آزاد اسلامی + تصویر

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- به مناسبت روز وحدت حوزه و دانشگاه حجت الاسلام امینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه مسجدسلیمان از دکتر مسعود شهبازی به عنوان رییس سابق دانشگاه آزاد اسلامی و یکی از مدیران نمونه دانشگاهی تقدیر کرد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان امام جمعه مسجدسلیمان در سخنانی گفت: روز وحدت حوزه و دانشگاه از یادگارهای ارزشمند امام بزرگوار ماست. وحدت حوزه و دانشگاه یعنی وحدت در هدف، و هدف این است که همه به سمت ایجاد یک جامعه اسلامی پیشرفته مستقل، جامعه امام، جامعه پیشاهنگ، جامعه الگو حرکت نمایند. امینی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: اگر در ایل بختیاری حوزه و دانشگاه به وظایف شان به خوبی عمل کنند قطعاً آینده ای درخشان خواهیم داشت. وی ادامه داد:

بنده در ۳ سال مدیریت دکتر شهبازی تنها دوبار به عنوان امام جمعه به دانشگاه رفتم اما بر خودم می بالم که دکتر شهبازی به عنوان یک مدیر سالم و فرزند طایفه بزرگ و خوشنام زراسوند در مسجدسلیمان مشغول خدمت بوده و هست. کسی که مدرک دکترایش را از دانشگاه دولتی دریافت کرده و انشالله چند سال دیگر ادامه بدهد می شود پروفسور. چیزی که خیلی برای من مهم بود طی چند سال مدیریتش از گوشه و کنار فشارهای زیادی به او آوردند که فلانی را عزل یا فلانی را منصوب کن اما ایشان همیشه کار درست را انجام دادند و به هیچ و جه تحت تاثیر فشارها قرار نگرفت و این یعنی یک مدیر توانمد و سالم… از این که وقتی به او گفتند از فردا نباش گفت چشم و روز بعد از معزول شدنش اولین نفری بود که بر سر کار حاضر شد و به رییس جدید هم گفت به عنوان یک برادر هر کاری داشتید در خدمتم، بر عکس بعضی ها وقتی که می خواهند برکنارشان کنند به صد جا رو می زند از من امام جمعه گرفته تا فرماندار و نماینده و…در پایان این مراسم از خدمات دکتر شهبازی با هدایا و لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.

img-20161227-wa0004

درباره نویسنده

8992مطلب نوشته است .

One Comment on “تقدیر امام جمعه مسجدسلیمان از دکتر مسعود شهبازی رییس سابق دانشگاه آزاد اسلامی + تصویر”

  • حسین wrote on ۷ دی, ۱۳۹۵, ۱۷:۰۳

    درود بر امام جمعه.شجاع. دلسوز . اندیشمند و مردم دار جناب حاج آقا امینی از زحمات و خدمات صادقانه  جنابعالی تقدیر و تشکر می نماییم .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی