فرماندار مسجدسلیمان:
آلومینیوم و پتروشیمی نسبت به توانمند سازی جامعه جهت ایجاد فرصت های سرمایه گذاری در صنایع پایین دستی اقدام نمایند

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- جلسه کارگروه اشتغال شهرستان مسجدسلیمان به ریاست علیرضا گوروئی فرماندار این شهرستان برگزار شد. به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان در این جلسه پس از استماع گزارش اعضای جلسه مهندس گوروئی اظهار داشت: یکی از اولویت های کاری فرمانداری در سال جدید جهش قابل قبول در سطح اشتغال می باشد. ایشان ضمن تشکر از تلاش و پیگیری های به عمل آمده خواستار همت وافر در این زمینه شد. گوروئی ضمن اشاره به دو پروژه آلومینیوم و پتروشیمی و همچنین کارخانه سیمان گفت: یکی از ملاحظاتی که باید مدنظر قرار داد همراهی کردن مردم است و این زمانی تحقق می یابد که مردم نسبت به یک طرح یا برنامه تعلق خاطر داشته باشند.

وی ادامه داد: با توجه به گزارش مسئولین پروژه های آلومینیوم و پتروشیمی انشاءالله با پیشرفت فیزیکی بالای ۵۰درصد پروژه آلومینیوم امسال شاهد راه اندازی آن خواهیم بود. همچنین انعقاد قرارداد دو میلیارد یورویی شرکت پتروشیمی با آلمانی ها سرعت این پروژه افزایش خواهد یافت.

گوروئی ادامه داد: یکی دیگر از برنامه ها، نظارت بیشتر به تسهیلات اعطایی و هدفمند نمودن آن هاست وی همچنین از برگزاری همایش فرصت های شغلی و سرمایه گذاری در شهرستان خبر داد.

ایشان خواستار دقت در پرداخت تسهیلات به افراد توانمند و مستحق و پیگیری تا رسیدن به اشتغال بعد از دریافت تسهیلات اشتغالزایی شد و گفت: باید از طرح هایی که امکان بومی سازی در منطقه را دارا هستند استفاده کرد و صندوق کارآفرینی امید باید در این زمینه بیشتر تلاش نماید. وی در پاین گفت: ضمناً شرکت هایی مثل آلومینیوم و پتروشیمی باید نسبت به توانمند سازی جامعه جهت ایجاد فرصتهایی در سرمایه گذاری در صنایع پایین دستی اقدام نمایند.

درباره نویسنده

10207مطلب نوشته است .

۲ Comments on “فرماندار مسجدسلیمان:
آلومینیوم و پتروشیمی نسبت به توانمند سازی جامعه جهت ایجاد فرصت های سرمایه گذاری در صنایع پایین دستی اقدام نمایند

  • شاهد wrote on ۱۰ خرداد, ۱۳۹۵, ۱۶:۵۷

    درود برمهندس گوروئی.

  • پیمان امامی wrote on ۱۱ خرداد, ۱۳۹۵, ۲۲:۴۳

    نظر به اینکه صنعت الومینیوم را صنعت کثیف مینامند باید سعی بر ان باشد که صنایع تبدیلی الومینیوم مانند پروفیل ها لوله ها و ساخت کامپوزیت در شهر مسجد سلمان دایر شود تا الومینیوم و در صنایع تکمیلی الومینیوم ظرفیت سازی شود و ارزش افزوده ان در شهر باشد نه فقط الودگی محیط زیستی ان

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی