به مناسبت هفته دولت: دیدار مسئولین دانشگاه آزاد مسجدسلیمان با فرماندار

وظیفه دولت ارایه خدمات مناسب به مردم می باشد و با کارهای خوبی که در چند سال اخیر در مسجدسلیمان به اتمام رسیده یا در حال انجام است، انشاالله به زودی بسیاری از مشکلات قدیمی مسجدسلیمان همچون آب، فاضلاب و گاز رسانی برطرف خواهد شد و آینده خوبی را برای این شهرستان می توان پیش بینی کرد.

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- به مناسبت هفته دولت، تنی چند از مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان با فرماندار این شهرستان دیدار کردند. به گزارش باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در این دیدار دکتر مسعود شهبازی رییس واحد دانشگاهی مسجدسلیمان ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دولت به فرماندار مسجدسلیمان، اقدامات انجام شده دستگاههای اجرایی این شهرستان را در چند سال اخیر مفید عنوان کرد و ابراز امیدواری نمود با همت تمامی مسئولین شهری و کارکنان زحمتکش ادارات بیش از پیش مردم مسجدسلیمان شاهد رشد و توسعه این شهرستان شهید پرور باشند.

در ادامه عبدالله ایزد پناه فرماندار مسجدسلیمان با ابراز تشکر از حضور دانشگاهیان مسجدسلیمان هفته دولت را تبریک گفت و تأکید نمود: وظیفه دولت ارایه خدمات مناسب به مردم می باشد و با کارهای خوبی که در چند سال اخیر در مسجدسلیمان به اتمام رسیده یا در حال انجام است، انشاالله به زودی بسیاری از مشکلات قدیمی مسجدسلیمان همچون آب، فاضلاب و گاز رسانی برطرف خواهد شد و آینده خوبی را برای این شهرستان می توان پیش بینی کرد.

ایزد پناه در بخش دیگری از صحبت های خود به پی گیری امور مربوط به ساخت و ساز پتروشیمی مسجدسلیمان و همچنین راه اندازی فاز دوم کارخانه سیمان کارون با ظرفییت تولید ۵۰۰ تن سیمان بیشتر از فاز اول این کارخانه هم توسط مسئولین مربوطه اشاره کرد و خاطر نشان کرد: با راه اندازی این دو واحد صنعتی و به کار گیری بیش از ۹۰ درصد نیروی انسانی بومی، مشکل جمع کثیری از جوانان جویای کار این شهرستان برطرف خواهد شد. لازم به ذکر است در پایان جلسه از طرف رییس واحد دانشگاهی مسجدسلیمان لوح تبریک به مناسبت هفته دولت به فرماندار مسجدسلیمان اهداء شد.

درباره نویسنده

11251مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی