فرماندار مسجدسليمان: هر نوع دخل و تصرف در رأي مردم خيانت به كشور است/ براي ما فرقي نمي كند چه كسي به مجلس برود هر كسي را كه مردم انتخاب کنند با هر گرایشی برای ما محترم خواهد بود

دولت نهايت تلاشش را انجام مي دهد تا مجري و امانت دار خوبي براي مردم باشد/ دولت خودش را مكلف كرده است تا در بي طرفي كامل انتخابات را برگزار كند/ هر نوع دخل و تصرف در رأي مردم خيانت به كشور است/ براي ما فرقي نمي كند چه كسي به مجلس برود هر كسي  را كه مردم انتخاب  کنند برای ما محترم خواهد بود/ انشالله مردم بر اساس توانایی و شایسته سالاری از بین کاندیداها  رای خود را به صندوق خواهند انداخت

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان– در اولين روز از آغاز ثبت نام كانديداهاي مجلس شوراي اسلامي عليرضا گوروئي فرماندار مسجدسليمان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: فرآيند انتخابات از 20 آذر با دستور وزير محترم كشور آغاز گرديد كه در اولين اقدام با دعوت از حدود 30 نفر از معتمدين محلي، روحانيون و اقشار مختلف مردم نظرات مشورتي همگي را شنيديم. به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان فرماندار مسجدسليمان ادامه داد: ثبت نام كانديداها به مدت يك هفته ادامه خواهد داشت و پس از آن حدود 1 ماه بررسي صلاحيت ها به طول خواهد انجاميد. گوروئي ادامه داد: آنچه براي ما مسلم است اين كه دولت دارد نهايت تلاشش را انجام مي دهد تا مجري و امانت دار خوبي براي اجراي قانون و مردم باشد كه بحمدالله از ابتداي انقلاب تا امروز صحت انتخابات ها عملكرد قابل قبولي داشته است. دولت خودش را مكلف كرده است تا در بي طرفي كامل انتخابات را برگزار كند و هر نوع دخل و تصرف در رأي مردم را خيانت به كشور مي داند.

فرماندار مسجدسليمان ادامه داد:  براي ما فرقي نمي كند چه كسي به مجلس برود هر كسي را كه مردم انتخاب کنند با هر گرایشی برای ما محترم خواهد بود.

به گزارش سايت خبري باشگاه روزنامه نگاران مسجدسليمان عليرضا گوروئي ادامه داد: انتظار ما از مردم مشارك جدي آن ها در رقم زدن سرنوشت شان است. آن ها دارند اختيارشان را براي 4 سال تفويض مي كنند انشالله مردم بر اساس توانایی و شایسته سالاری از بین کاندیداها  رای خود را به صندوق خواهند انداخت. و انشالله هرچه تشخيص و رأي مردم باشد براي ما نيز قابل احترام است.

رييس شوراي تأمين شهرستان مسجدسليمان در بخش ديگري از سخنان خود گفت: انتظار ما از كانديداهاي محترم هم اين است در تبليغات انتخاباتي وعده هايي را بدهند كه عملي و امكان پذير باشد همچنين در حيطه ي وظايف و اختيارات شان وعده بدهند. وظيفه نماينده مجلس قانون گذاري و نظارت بر اجراست… فرماندار مسجدسليمان در پايان سخنان خود گفت: بحمدالله تعامل خوبي بين هيئت اجرايي و نظارت وجود دارد و اميدواريم مثل هميشه شاهد حضور پرشور مردم در انتخابات پيش رو باشيم.

IMG_0018 copyIMG_0014 copy

درباره نویسنده

8496مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2020 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی