دکتر اسماعیل جلیلی در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان: به دور از هیاهوهای سیاسی مطالبات مردم استان خوزستان را با وزرا مطرح نمودیم

افراد پیشنهادی با تجربه و مسلط به حوزه ای هستند که معرفی شده اند و این جزو نکات مثبت این کابینه معرفی شده به حساب می آید.

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- دکتر اسماعیل حلیلی رییس مجمع نمایندگان خوزستان در گفتگو با باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان گفت: در ادامه جلسات، مجمع نمایندگان استان خوزستان به دور از هیاهوهای سیاسی مطالبات مردم استان را با وزرای پیشنهادی مطرح نمودند وی ادامه داد: طی جلساتی که باوزرای پیشنهادی داشتیم امروز مطالبات مردم قهرمان و همیشه در صحنه استان خوزستان را با آنان مطرح نمودیم. نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی،هفتکل و اندیکا افزود: مشکلات امنیتی با وزیر اطلاعات، مشکلات صنعت،بازرگانی و معادن با وزیر صنعت، مشکلات فرهنگیان و دانش آموزی و آموزش و پرورش را با نجفی وزیر آموزش و پرورش در میان گذاشتیم. وی در بخش دیگری از سخنان خود در ارتباط با وزرای پیشنهادی گفت:

افراد پیشنهادی با تجربه و مسلط به حوزه ای هستند که معرفی شده اند و این جزو نکات مثبت این کابینه معرفی شده به حساب می آید.

ایشان در ارتباط با ویژگی های منفی کابینه گفتند: میانگین سنی افراد پیشنهادی بسیار بالاست، و افزود: کابینه معرفی شده ازکابینه های پیر دوران بعد از انقلاب ماست هر چند جایگزین این پیری، تجربه ای است که هر کدام از آقایان دارند اما تحرک پذیری درکابینه ممکن است پایین تر از انتظاری باشد که از آن انتظار می رفت.

دکترجلیلی در خصوص این که آقای روحانی حوزه های سیاسی را در اختیار اصول گرایان گذاشته است در خصوص میزان رای آوری اعضای کابینه با توجه به ویژگی فراجناحی آن گفت: برای رأی آوری باید منتظر بود و عکس العمل مجلس نسبت به اظهارات و برنامه های وزرای پیشنهادی را دید.

وی با اشاره به این که گفته می شود که سهم دهی زیادی در کابینه آقای روحانی وجود دارد، ادامه داد: هیچ چیز در این شرایطی که ما در حال حاضرقرار داریم تعیین شده نیست. اما نکته قابل توجه این است که خود آقای روحانی بیان کردند که روی بحث سهم بندی کار نکرده اند و به نظر می رسید که باید در انتخاب افراد توزیع اعتدال بیشتری صورت می گرفت.

درباره نویسنده

10981مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی