رضا کریمی: تعامل باید دوجانبه باشد/ ماهها از رأی صادره پرداخت ۹۲ میلیاردی به شهرداری گذشت اما اقدامی برای پرداخت این بدهی صورت نگرفته است

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- رضا کریمی عضو شورای شهر مسجدسلیمان در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان گفت: ۹۲ میلیارد بدهی شرکت نفت به شهرداری می تواند بسیاری از مشکلات مسجدسلیمان را مرتفع سازد. وی گفت: علیرغم گذشت ماهها از رأی صادره پرداخت ۹۲ میلیاردی نفت به شهرداری هنوز اقدامی عملی برای پرداخت این بدهی به شهرداری صورت نگرفته است، البته در این رابطه شورای شهر و شهرداری اقدامات قانونی خود را برای احقاق حقوق مردم انجام داده اند که امیدواریم با حمایت مسئولین شهرستان این مبلغ هر چه سریع تر پرداخت شود.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان کریمی با تشکر از حجت الاسلام امینی امام جمعه مسجدسلیمان که چندین بار در خطبه های نماز جمعه خواستار پرداخت مبلغ مصوبه در کمیسیون ماده ۷۷ شده اند گفت: به اعتقاد من این مشکل می تواند به خوبی حل شود به شرط آن که دوستان ما در نفت همکاری اشان را بیشتر کنند. عضو شورای شهر مسجدسلیمان ادامه داد: همان طور که قبلاً گفته ام من به عنوان نماینده شهر و عضو این کمیسیون مؤظف به پاسخگویی به مردم هستم و به همین دلیل به صورت ویژه با همراهی دیگر همکارانم این مسئله را تا حصول نتیجه پیگیری خواهیم کرد. کریمی ادامه داد: ما حاضر هستیم آنگونه که مسئولین محترم نفت علاقمند هستند این پرداخت صورت بگیرد چه به صورت اقساط و یا این که در قالب انجام پروژه اما این تعامل باید دوجانبه باشد در غیر این صورت قانون بهترین مرجع رسیدگی به این پرونده خواهد بود.

نماینده شورای شهر در کمیسیون ماده ۷۷ در پایان سخنان خود ضمن تشکر از زحمات و تلاش های امام جمعه، فرماندار و دادستان محترم مسجدسلیمان گفت: انصافاً تلاش های این عزیزان که دغدغه ی مسجدسلیمان را داشته و دارند انکار ناپذیر است و بنده به نوبه ی خودم از تک تک آن ها کمال تشکر و سپاسگزاری را دارم و از این عزیزان می خواهم مثل گذشته ما را جهت رسیدن به احقاق حقوق بر حق مردم یاری کنند.

درباره نویسنده

10809مطلب نوشته است .

One Comment on “رضا کریمی: تعامل باید دوجانبه باشد/ ماهها از رأی صادره پرداخت ۹۲ میلیاردی به شهرداری گذشت اما اقدامی برای پرداخت این بدهی صورت نگرفته است”

  • احمد wrote on ۱۲ مهر, ۱۳۹۴, ۱۲:۲۹

    آقای کریمی لطف بفرمائید بودجه این دوسال دریافتی و هزینه ها و پروژه های اجرایی را که انجام دادید برای مردم شفاف سازی کنید. تا مردم اطمینان حاصل نمایند که اگر این بودجه در اختیاراتان قرار گیرد درست هزینه میشود.
    امیدوارم نفت هر چه سریعتر این پول را در اختیار کمیته ای متخصص و متعهد قرار دهد تا با کارشناسی در سطح شهر و با اولویت بندی طرحها انجام شوند.
    یکی از مشکلات شهرداری استخدامهای نیروهایی بوده که طی این چندساله کارآمدی چندانی نداشته اند…و متخصصین پشت در مانده اند..

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی