جوابیه شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در ارتباط با یک خبر

در پی انتشار مطلبی تحت عنوان انتقاد دکتر جلیلی از مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب و هیئت مدیره نفت…. در سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان جوابیه ای را برای این سایت خبری  ارسال که می خوانید:

مدیر مسئول محترم سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان

با سلام

عطف به انتشار خبری با عنوان انتقاد دکتر جلیلی از مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب لازم است توضیحاتی را جهت آگاهی حضرتعالی و خوانندگان گرامی آن سایت خبری ارائه نماید.

۱- به دنبال سقوط تیم نفت مسجدسلیمان به لیگ دسته یک، دکتر جلیلی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی طی نامه ای به وزیر محترم نفت درخواست نمودند شرایط خریداری و واگذاری امتیاز فولاد نوین به نفت مسجدسلیمان فراهم گردد. وزیر محترم نیز در هامش این نامه عنوان داشتند ” شورای ورزش، با حضور آقای جلیلی بررسی و تصمیم گیری شود ” از آنجایی که جلسه شورای عالی ورزش وزارت نفت هر ۱۴ روز یک بار تشکیل می شود این موضوع در اولین جلسه که در آن اعضای هیأت مدیره موسسه فرهنگی ورزشی نفت مسجدسلیمان از سوی مناطق نفتخیز جنوب نیز حضور داشتند مطرح و نمایندگان مناطق نفتخیز جنوب با ارایه دلایل و توجیهات فراوان بر این درخواست اصرار و تأکید نمودند. یادآوری می نماید هرگونه فعالیت و هزینه از سوی این شرکت و سایر شرکت های دولتی به لحاظ قانونی و براساس تبصره ذیل ماده ۱۳ قانون برنامه پنجم توسعه در ورزش حرفه ای و قهرمانی ممنوع و غیر قانونی می باشد لذا لازم است نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی جهت رفع این محدودیت اقدامات لازم را به عمل آورد.

۲- به دنبال راهیابی تیم نفت مسجدسلیمان به لیگ برتر در سال گذشته و عدم موافقت سازمان لیگ برتر با برگزاری مسابقات خانگی این تیم در ورزشگاه شهید بهنام محمدی، هیأت مدیره شرکت ملی مناطق نفتخیز با بسیج کلیه امکانات و نیروهای خود طی یک اقدام جهادی و بی سابقه در مدت زمان کم تر از ۱۱۰ روز کلیه نواقص مطرح شده در این استادیوم را برطرف و امکان حضور تیم نفت در این شهر را فراهم آورد. همچنین با تعریف و تصویب پروژه ای با تغییرکاربری یکی از اماکن با استفاده از توانمندی و منابع داخلی شرایط اسکان این تیم را در مدت زمان کوتاهی آماده نمود. از طرفی تأمین سرویس های رفت و برگشت و ارائه خدمات جانبی به تیم نفت از دیگر تسهیلاتی بود که توسط مدیریت شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب جهت ترویج روحیه نشاط و شادابی در این شهر صورت گرفت .

با توجه به توضیحات مطروحه بالا (پیگیری تشکیل جلسه شورای ورزش وزارت نفت و حضور نمایندگان مناطق نفتخیز در این شورا و دفاع موثر آنان انجام اقدامات لازم جهت فراهم نمودن شرایط برگزاری مسابقات در شهر مسجدسلیمان و … )، نشان دهنده توجه و اهتمام مناطق نفتخیز جنوب در حمایت از تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان می باشد.

درباره نویسنده

10985مطلب نوشته است .

۵ Comments on “جوابیه شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در ارتباط با یک خبر”

 • mis wrote on ۲۹ خرداد, ۱۳۹۴, ۴:۳۹

  مامیدونستیم که اینکاره نیستن وفقط دنبال اهداف سیاسی خودشان هستند.مسجدسلیمان برای وزارت نفت ارزشی نداره تمام فکروذکرآنها نفت تهرانه

 • دلدار wrote on ۲۹ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۱:۳۴

  اینا فقط دنبال بهره برداریند،  چطور دولت قبلی در اوج تحریم برای شهرها و مناطق نفتخیز خرج و هزینه می کردند.
  اما حالا برای خرج کردن برای جوانان مسجدسلیمانی اهمال کاری می کنند، جای تاسف دارد…..

 • دلدار wrote on ۲۹ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۲:۳۷

  یه غیر میسلمونی مدیر می شد بهتر بود

 • دلدار wrote on ۲۹ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۲:۵۰

  آقایان مسوول اگر راست می گفتن به موقع از تیم حمایت می کردند

 • مسعود wrote on ۳۰ خرداد, ۱۳۹۴, ۰:۵۸

  بقول دوستان. چطوری واسه نفت تهران میلیاردی خرج میشه ولی نفت مسجدسلیمان بودجه نداره  …. مگه میشه یه شهر نفت خیز  نتونه تو ورزش حرفه ای هزینه کنه  چطوری تو کشتی تو بقیه ورزش ها میشه هزینه کنید ولی تو فوتبال نمیتونید . دیگه خسته شدیم ازدستتون چرا اینقد به مردم دروغ میگید آقایون نفتی 
  این همه نفت و گاز ازاین شهر استخراج میشه نمیتونید نیم درصدازپول این نفت خرج تیمش کنید خرج شهرکنید 
  چطوری تو ورزش حرفه ای طبق ماده 13خرج نفت تهران میشه 
  به مسجدسلیمان که میرسه دم از قوانین میزنید  …. ازخدا بترسید مردم مسجدسلیمان با فلاکت و بدبختی دارن زندگی میکنن  چرا حقشون نمیدین چرا کمکشون نمی کنید 
  این هم بند و ماده داره  ….بابا بسه این حرفارو دیگه کسی باور نمیکنه مسجدسلیمان شهراولین ها بود الان آخرین ها شد 
  مسجدسلیمان مهد فوتبال ایران و خاورمیانه بود حق نیست یه تیم تولیگ برتر داشته باشد 
  خوزستان ول کنید بچسبید به تهران و اصفهان 
  همه مردم ایران میدونن چقدر به این شهرظلم شد
  مردم مسجدسلیمان خدارا دارن خدا حقشون می گیره 

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی