رضا کریمی: رای کمیسیون ماده ۷۷ صادر شد/پرداخت ۹۲ میلیارد تومان بابت عوارض حریم چاههای نفت به شهرداری مسجدسلیمان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان- رای کمیسیون ماده ۷۷ بابت عوارض حریم چاههای نفت صادر شد. رضا کریمی عضو شورای شهر مسجدسلیمان و نماینده شورا در کمیسیون ماده ۷۷ در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسحدسلیمان با اعلام این خبر گفت:

پس از برگزاری جلسات توسط اعضای محترم کمیسیون متشکل از مهندس گوروئی فرماندار محترم مسجدسلیمان به عنوان نماینده وزارت کشور، دادستان محترم جناب ادبی به عنوان نماینده قوه قضاییه، و بنده به عنوان نماینده اعضای محترم شورای اسلامی شهر در این کمیسیون و دفاعیات نمایندگان حقوقی طرفین در شهرداری، شرکت بهره برداری نفت و گار و شرکت ملی نفت ایران و کارهای کارشناسی صورت گرفته توسط اعضاء و همچنین با توجه به وضعیت اقتصادی و محرومیت مسجدسلیمان و تعاملات و همکاری های به عمل آمده اعضای کمیسیون رأی به پرداخت ۹۲۰ میلیارد ریال بابت عوارض حرائم چاههای نفت به شهرداری مسجدسلیمان دادند.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان عضو شورای شهر مسجدسلیمان گفت: با تشکر از اعضای محترم شورای شهر که این لایحه را مصوب نمودند و بنده را به عنوان نماینده شورا برگزیدند ادامه داد: تشکر ویژه ای دارم از تک تک اعضای محترم شورای شهر مسجدسلیمان که با تلاش ها، پیگیری ها و ساعت ها کار کارشناسی توانستیم این مبلغ را برای آبادانی شهر مسجدسلیمان به دست بیاوریم. کریمی همچنین از زحمات و تلاش های حجت الاسلامی امینی امام جمعه محترم مسجدسلیمان، مهندس علیرضا گوروئی فرماندارمسجدسلیمان، ادبی دادستان مسجدسلیمان، مهندس حیدری شهردار پرتلاش مسجدسلیمان و مهندس سیروس عالیپور دبیر کمیسیون ماده ۷۷ و معاون اداری مالی شهرداری مسجدسلیمان تشکر نمود و گفت:

انصافاً تلاش های این عزیزان که دغدغه ی مسجدسلیمان را داشته و دارند انکار ناپذیر است و بنده به نوبه ی خودم از تک تک این عزیزان کمال تشکر و سپاسگزاری را دارم.

IMG-20141230-WA0008 copy

درباره نویسنده

11265مطلب نوشته است .

۹ Comments on “رضا کریمی: رای کمیسیون ماده ۷۷ صادر شد/پرداخت ۹۲ میلیارد تومان بابت عوارض حریم چاههای نفت به شهرداری مسجدسلیمان”

 • علیرضا بهرامی _مسجدسلیمان wrote on ۹ دی, ۱۳۹۳, ۸:۱۰

  باتشکر از تمام عزیزان عضو این کمیسیون به ویژه  از مهندس کریمی عضو جوان وتوانمند شورا انشالله این روند تاحصول نتیجه نهایی ادامه داشته باشد

 • شهروندان مسجدسلیمان wrote on ۹ دی, ۱۳۹۳, ۱۱:۰۵

  امیدواریم نظارت سخت گیرانه روی ریال به ریال این مبلغ و نحوه مصرف آن صورت بگیره و این مبلغ صرف بهسازی ظاهر شهر و خیابانها و اصلاح هندسی معابر و کوچه و فضای سبز و غیره بشود
  هرچند در برابر 100 سال تولید نفت و کسب درآمد از شیره جان شهر مسجدسلیمان و کلی خسارت زیست محیطی به شهر مسجدسلیمان و جسم و جان مردمش این مبلغ بسیار بسیار ناچیز و تاسف آور است…

 • غمخوار wrote on ۹ دی, ۱۳۹۳, ۱۴:۲۸

  تشکر. از همه دست اندر کاران این موضوع.
  فکر میکنم اگر خود شرکت نفت را مجبور میکردند تا به همین میزان خودش پروژه اجرا کند. با توجه به نظارت دقیقتر و قوانین سخت گیرانه تر بهتر میتوانست این پول را صرف آبادانی کند. امیدوارم شورا و شهرداری قدر این پول را بدانند. و به قول دوستمون در بالا نگذارند ریالی از آن حیف و میل شود……..

 • شهنی wrote on ۹ دی, ۱۳۹۳, ۱۶:۲۱

  با تشکر از فرماندار محبوب شهرستان جناب آقای گوروئی که به حق مدیری لایق برای شهرستان میباشند. کارنامه کاری آقای گوروئی نشان دهنده محبوبیتشان در سطح شهرستان میباشد .که امیدواریم با تلاش های شبانه روزی ایشان و همکاران محترمشان در فرمانداری ، این شهر از این وضعیت تبدیل به یک شهر نمونه در سطح استان شود . و از ایشان انتظار میرود که در خرج کردن ریال به ریال این مبلغ نظارت جدی داشته باشند تا باعث تحولی در مسجدسلیمان گردد.

 • شهروند wrote on ۹ دی, ۱۳۹۳, ۱۹:۱۶

  باتشکر از زحمات شما.سهم ما بیشترازاینهاست .سعی کنید مبلغ را سالانه از شرکت نفت بگیرید .فضای سبز و پارک آبی نیاز مبرم شهرهست که باید شهردار محترم بیشتر به این موضوع برسد

 • حسین wrote on ۱۰ دی, ۱۳۹۳, ۵:۳۰

  با سپاس از همه مسئولین محترم مسجد سلیمان که جهت پیشرفت این شهر و خدمت رسانی به مردم تلاش می نمایند مطمئنا مردم مسجد سلیمان قدر دان بوده و عملکرد مسئولین محترم را رصد می نمایند .خبر خوبی است و به کلیات اشاره شده و مشخص نگردیده مبلغ 920 میلیار د ریال کی بحساب شهرداری مسجد سلیمان واریز می گردد ؟
  آیا طی یک مرحله واریز می شود ؟ عوارض ذکر شده مربوط به چه زمانی می باشد (مربوط به چند سال می باشد ) . نحوه محاسبه چگونه بوده است ؟ آیا در رای صادر مشخص شده که هر ساله باید عوارض پرداخت شود و چه مبلغی ؟و مسائل دیگر که برای مردم مبهم می باشد . امیدواریم مسئولین محترم اطلاع رسانی جامع و شفافی برای مردم داشته باشند و در صورت دریافت مبلغ عوارض با برنامه ریزی اصولی و نظارت قوی که در شهر ما بسیار کمرنگ می باشد جهت عمران و آبادیو توسعه و خدمات رسانی به مردم شهر صرف گردد .شورای محترم شهر در اگر بدرستی وظایف خود را انجام دهند و نظارت قوی داشته باشند می توانند از برج سازان و انبوه سازان مبالغ زیادی عوارض و درآمد کسب نمایند تا مشکلات انبوه شهر را مرتفع نمایند ….

 • حمید wrote on ۱۰ دی, ۱۳۹۳, ۹:۲۴

  با تشکر از زحمات بی دریغ تمامی کسانی که نقشی سازنده در عمران و آبادی این شهر محروم دارند و امیدورام از این مبلغ به نحو مطلوب و سازنده استفاده گردد و مسئولین محترم این شهر نظارت سخت گیرانه و هدفمندی در بر استفاده مبلغ داشته باشند.

 • کورش باقری wrote on ۱۰ دی, ۱۳۹۳, ۱۸:۳۲

  باتشکراز تلاشهای دلسوزانه اعضاءمحترم کمیسیون بخصوص جناب مهندس کریمی عضولایق شورا ی شهرامیدوارم مبلغ فوق صرف عمران وابادانی شهر شود

 • مسجدسلیمان wrote on ۱۲ دی, ۱۳۹۳, ۱۹:۴۹

  با سپاس و قدردانی از اعضای شورای شهر-شهردار و بخصوص مهندس رضا کریمی عضو بی ادعا و لایق شورای شهر مسجدسلیمان… انشااله که کلیه اعضای شورای شهر با توجه به توانایهای واستعدادهای فردی که دارند خود هر کدام در رشد وشکوفایی شهر سهیم باشند واز حالت سکون خارج شوند….چون عملکرد شماها در امروز کارنامه فردایتان در پیشگاه مردم خواهد بود

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2023 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی