تحلیلی بر دیدار سپاهان اصفهان، نفت مسجدسلیمان

باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان/ بابک سبزوی: در چارچوب هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر یک دیدار در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار شد که طی آن “سپاهان” مدعی لیگ به مصاف تیم “نفت مسجدسلیمان” رفت. هر دو تیم برای کسب “۳” امتیاز این دیدار پای به میدان مسابقه گذاشتند. تیم “سپاهان” در همان دقایق ابتدایی توانست توسط “محمدرضا خلعتبری” مهاجم خود به گل دست یابد و در ادامه هم با توجه به حملات هر دو تیم،گلی از دروازه ها نگذشت تا این دیدار با همین یک گل و با نتیجه ۱ بر ۰ به سود “سپاهان” به پایان برسد و این تیم با “۲۶” امتیاز در رده دوم جدول رده بندی جای گیرد.

به گزارش سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان در این دیدار “جلال عبدی” از تیم “نفت مسجدسلیمان” در دقیقه “۶۶” با دومین کارت زرد از سوی داور مسابقه رو به رو شد و به این دلیل از زمین بازی اخراج شد تا “نفت مسجدسلیمان” ده نفره بازی را تا پایان ادامه دهد. این شکست چیزی از لیاقت تیم “جنوبی” نمی کاهد و آنان در کنار سرمربی جوان خود که نخستین باخت خود را همراه با تیم “نفت” تجربه می کرد،چشم به روزهای آینده دارند و در این میان حسرت امتیازهای از دست رفته در هفته های نخستین یاد و خاطر هواداران این تیم را آزرده می کند.

نفت مسجدسلیمان بدون در نظر گرفتن نتیجه دیدار دو تیم “ملوان” و “ذوب آهن” که فردا (جمعه) در انزلی برگزار می شود،با کسب “۱۰” امتیاز در مکان پانزدهم جدول رده بندی قرار گرفته است. “نفت مسجدسلیمان” در هفته پانزدهم و در تاریخ،پنجشنبه “۲۹” آبان ماه “۱۳۹۳”در ورزشگاه خانگی خود باید به مصاف “ملوانان شمال” برود که از “بندرانزلی” میهمان این تیم خواهند بود. مصافی که پیروزی “زردپوشان نفت” می تواند باردیگر صعود این تیم را از قعر جدول به سوی میانه جدول در پی داشته باشد.

درباره نویسنده

9855مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2022 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی