شهردار مسجدسلیمان:
بزودی کلنگ بزرگ ترین پروژه تاریخ شهرداری مسجدسلیمان بر زمین زده خواهد شد

بزودی کلنگ بزرگ ترین پروژه تاریخ شهرداری مسجدسلیمان بر زمین زده خواهد شد

رویش زاگرس: شهردار مسجدسلیمان گفت: در پی برنامه ریزی های تنظیم شده در جهت ارائه خدمات خصوصاً در بحث آسفالت محلات کم برخوردار شهرستان مسجدسلیمان، آسفالت مناطق مختلف توسط عوامل اجرایی واحد فنی و اجرایی شهرداری در حال انجام و در تلاش هستیم به مرور و در راستای توزیع متوازن خدمات در سطح محلات منطقه و رعایت عدالت اجتماعی در ارائه خدمات، عملیات آسفالت ریزی در مناطق کم برخوردار منطقه تداوم داشته باشد.

پیمان مولایی در گفتگو با پایگاه خبری رویش زاگرس با اعلام این خبر افزود: همچنین در راستای افزایش ایمنی معابر و پیشگیری از حوادث و سوانح رانندگی، عملیات روکش آسفالت مناطقی همچون کلگه، فلکه نفتون، باشگاه مرکزی، نمره۱، ورودی دره گلگیری ها، محله شجاعی ها و… انجام و دیگر مناطق نیز در حال انجام است. وی ادامه داد: زیرسازی با ماشین آلات و زیرسازی و آسفالت نوار حفاری با اکیپ دستی بسیاری از مناطق شهرستان انجام شده است و این کار ادامه دارد. شهردار مسجدسلیمان با بیان این که این روند و آسفالت محلات به‌طور مستمر در مناطق محروم ادامه خواهد داشت از صبر و حوصله شهروندان تشکر و قدردانی نمود.

مولایی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: بزودی کلنگ بزرگ ترین پروژه تاریخ شهرداری مسجدسلیمان بر زمین زده خواهد شد و این اتفاق در حالی رخ می دهد که در سال ۹۹-۴۰۰ ریالی از محل بودجه های عمرانی تاکنون این شهرداری دریافت نکرده است.وی در پایان سخنان خود اظهار کرد: تمام سعی و تلاش مدیریت شهری افزایش رضایت مندی شهروندان است که امیدوارم بتوانم در کنار دیگر همکاران خود این رضایت مندی را افزایش دهیم…

درباره نویسنده

9259مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2021 رویش زاگرس. محفوظ است.
ویرایش شده توسط سعید مرادی